پروژه درس کنترل مدرن با فرمت پاورپوینت

پروژه درس کنترل مدرن با فرمت پاورپوینت
نوع فایل
ppt
حجم فایل
1mb
نویسنده
7,000 تومان

توضیحات فایل:

پروژه درس کنترل مدرن با فرمت پاورپوینت

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل پاورپوینت پروژه درس کنترل مدرن با عنوان : بررسی روش پرش پارامتر مارکوف جهت طراحی کنترل کننده های کلید زنی ناهماهنگ می باشد که با فرمت ppt در ۱۴ اسلاید قابل ویرایش تهیه و تدوین گردیده است .امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

فهرست دانلود پروژه درس کنترل مدرن :

مقدمه

تعاریف اولیه و بیان مساله

ماتریس گذار زنجیره مارکوف

ساختار کنترل ناهماهنگ مارکوفی

بررسی پایداری پذیری و طراحی پایدارساز تصادفی ناهماهنگ

ماتریس گذار سیستم

بهره های کنترل کننده ناهماهنگ

مقایسه شکل موج طراحی سیستم هماهنگ و ناهماهنگ

نتیجه

محتوای اسلاید ۲

مقدمه :

سیستم های پرش مارکوف کلاس خاصی از سیستم های کلیدزن تصادفی هستند. سیستم های کلیدزن تصادفی،ساختارهایی هستند که منطق کلیدزنی در آنها از نوع تصادفی بوده و میتوانند اثرات ناشی از تغییرات ناگهانی در اثر اغتشاشات داخلی و خارجی، تعمیرات و یا تغییرات اندرکنش های بین اجزای سیستم را مدل کنند.

فرضیه مارکوف :

فرآیند مارکوفی که تغییرات مودهای کنترل کننده را مدیریت میکند دقیقا با زنجیره مارکوف مدیریت کننده ی تغییرات مودهای سیستم یکسان است. باید توجه داشت که این یک فرض دور از واقعیت است و هرچند منجر به سادگی تحلیل و طراحی می گردد اما کاربرد کنترل کننده را برای این سیستم ها بسیار محدود میکند.

علت :

زنجیره مارکوف مدیریت کننده سیستم و کنترل کننده نامطابق هستند. این عدم تطابق اگر به درستی درنظر گرفته نشود کلیدزنی ناهمزمان سیستم و کنترل کننده باعث افت کارائی و یا حتی ناپایداری سیستم میگردد.

محتوای اسلاید ۵

ساختار کنترل ناهماهنگ مارکوفی

نرخ های گذار فرآیند مارکوف کنترل کننده، متغیر با زمان هستند اما تغییرات زمانی آنها به صورت لحظه ای نیست.

یک سیستم پرش مارکوف همگن و خطی است اما کنترل کننده ی مربوط به آن بر اساس یک زنجیره مارکوف تکه ای همگن کلید میزند. از این رو، سیستم حلقه بسته دارای دو زنجیره مارکوف مجزا بوده و به عنوان یک سیستم یکپارچه، ساختاری با پرش مارکوف تکه ای همگن است

در این رابطه {۰|۰} E امید مشروط به مقادیر اولیه x۰ و r۰ است.

مطالعه بیشتر