دانلود پاورپوینت معرفی انواع لودر مطالعه موردی لودر شهری

دانلود پاورپوینت معرفی انواع لودر مطالعه موردی لودر شهری
نوع فایل
ppt
حجم فایل
3mb
نویسنده
دسته بندی
6,000 تومان

توضیحات فایل:

دانلود پاورپوینت معرفی انواع لودر مطالعه موردی لودر شهری

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل پاورپوینت معرفی انواع لودر مطالعه موردی: لودر شهری می باشد که با فرمت ppt در ۲۶ و ۱۲ اسلاید قابل ویرایش بهمراه تصاویر تهیه و تدوین گردیده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

فهرست پاورپوینت معرفی انواع لودر مطالعه موردی: لودر شهری:

لودر چیست؟

انواع لودر

لودرهای چرخ زنجیری

لودر چرخ لاستیکی

لودر شهری آسفالت

موارد استعمال

باب کت آسفالت تراش

انواع باب کت های آسفالتپ

پوشش ایمنی

تمیز کردن قشر سطحی زمین کارگاه:

lلودر عبارتست از تراکتوری که در قسمت جلوی آن جامی که به طور هیدرولیکی قابل کنترل است نصب شده است. لودر را در دو نوع می سازند چرخ لاستیکی و چرخ زنجیری.

lولی امروزه عموماً لودر ها از نوع چرخ لاستیکی می باشد که دارای سرعت مانور پذیری بیشتری می باشند. از نظر سوخت نیز لودرها در دو دسته گازوئیلی و بنزینی طبقه بندی می شوند.

lمکانیزم حرکت جام لودر هیدرولیکی بوده و شامل تلمبه موتوردار مخزن روغن و سیستم کنترل می باشد. ظرفیت لودر ها بین ۷۶/۰ متر مکعب الی ۴ متر مکعب بسته به کوچکی و بزرگی جام و قدرت آن تغییر می کند. در جداول ۵ و ۶ مشخصات لودرهای مختلف و در شکل ۲-۲ وضع ظاهری لودر نشان داده شده است.

لودر یکی از کاربردی‌ترین ماشین‌آلات ساختمانی و عمرانی است. این ماشین که در اندازه‌های مختلف ساخته می‌شود به دلیل عملکرد و انعطاف‌پذیری زیادی که دارد و نیز با کمک تغییر جام می‌تواند بسیاری از کارها را انجام دهد. لودر موارد استفاده بسیاری دارد که برخی از آنها عبارتند از ایجاد خاکریزها، حفاری زیرزمین بناها، پرکردن خندقها، خاکریزی اطراف لوله‌های کارگذاشته شده در کانالها، بار کردن کامیونها، حمل بتن به محل قالبها و بلند کردن و حمل مصالح ساختمانی. به ماشین لودر می‌توان انواع ملحقات نظیر برف روب، کانال کن، لوله بر، لوله گذار، جرثقیل لیفت تراک را نصب کرد و کاربردهای دیگری از آن گرفت.

مطالعه بیشتر