دانلود پاورپوینت با موضوع پیمانکار

دانلود پاورپوینت با موضوع پیمانکار
نوع فایل
ppt
حجم فایل
4mb
نویسنده
0 تومان

توضیحات فایل:

دانلود پاورپوینت با موضوع پیمانکار

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل پاورپوینت ارائه ی درس مدیریت و تشکیلات کارگاهی با موضوع پیمانکار می باشد که با فرمت ppt در ۲۰ اسلاید قابل ویرایش تهیه و تدوین گردیده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

پاورپوینت با موضوع پیمانکار:

تعریف پیمانکار

žبرابر ماده ۷ قانون شرایط عمومی پیمان باید گفت که پیمانکار شخص حقوقی یا حقیقی است که سوی دیگر امضاء کننده ی پیمان است و اجرای موضوع پیمان را براساس اسناد و مدارک پیمان بر عهده گرفته است. نمایندگان و جانشینهای قانونی پیمانـکار در حکم پیمانکار می باشند.

پیمانکار کیست؟

žیکی از مهم ترین عوامل اجرا، پیمانکار پروژه است. توجه به این نکته بسیار اهمیت دارد که بدون شناخت عوامل اجرا و وظایف و تعهدات هریک، مدیریت پروژه و کارگاه بسیار مشکل خواهد بود. به طور خلاصه پیمانکار موظف است عملیات موضوع قرارداد با کارفرما را طبق اسناد و مدارک و نقشه های مصوب و با تایید کارفرما در قبال مبلغی که در قرارداد توافق کرده، به بهترین وجه ممکن به انجام برساند.این تعریف به چهار مورد مهم عملیات موضوع قرارداد، کارفرما و وظایف او، اسناد و مدارک و نقشه ها و در نهایت مبلغ قرارداد اشاره دارد. به تمامی این موضوعات در مطالب مختلف بخش های روند اجرا و روند طراحی به تفصیل پرداخته خواهد شد.

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

مطالعه بیشتر