دانلود جامع ترین فایل روش های تدریس املا و انشا و دستور زبان فارسی

دانلود جامع ترین فایل روش های تدریس املا و انشا و دستور زبان فارسی
نوع فایل
pdf
حجم فایل
48mb
نویسنده
دسته بندی
9,900 تومان

توضیحات فایل:

دانلود جامع ترین فایل روش های تدریس املا و انشا و دستور زبان فارسی

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جامع ترین فایل PDF منبع درسی برای روش های تدریس املا و انشا و دستور زبان فارسی می باشد که با فرمت پی دی اف تهیه و تدوین گردیده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

جامع ترین فایل روش های تدریس املا و انشا و دستور زبان فارسی

مطالعه فایل حاضر علاوه بر استادان و دانشجویان، برای معلمان و والدینی که علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه انواع روش های تدریس املا و انشا هستند، بسیار مفید خواهد بود

محصول مورد نظر شامل چهار فصل بوده و در آن به مباحثی از جمله مهارت‌های زبان آموزی، انواع روش های تدریس، روش های انتخاب و تنظیم متن‌های املا، روش‌های تدریس املا، انشا و نامه نگاری پرداخته شده است.

معلم دوره ابتدایی علاوه بر شناخت انواع روش های تدریس، آشنایی و تسلط یک یک درس های دوره ابتدایی نیازمند شناخت ویژگی های کودکان و تجزیه و تحلیل رفتار اختصاصی و فردی آنان در برخورد با یک مسئله مشترک است تا بتواند در وقت مقتضی و به هنگام برخورد با مسئله کودک را یاری رساند.

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

مطالعه بیشتر