دانلود بانک تست آمار و روش تحقیق ارشد و دکتری روانشناسی 

دانلود بانک تست آمار و روش تحقیق ارشد و دکتری روانشناسی 
نوع فایل
pdf
حجم فایل
3mb
نویسنده
دسته بندی
13,900 تومان

توضیحات فایل:

دانلود بانک تست آمار و روش تحقیق ارشد و دکتری روانشناسی 

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جامع ترین مجموعه تست آمار و روش تحقیق‌ با پاسخ تشریحی ویژه کنکور ارشد و دکتری روانشناسی می باشد که با فرمت پی دی اف در ۱۸۰ صفحه با قابلیت سرچ و جستجو تهیه و تدوین گردیده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

دانلود بانک تست آمار و روش تحقیق ارشد و دکتری روانشناسی

بانک تست آمار و روش تحقیق یکی از بهترین منابع کارشناسی ارشد و دکتری رشته روانشناسی و علوم تربیتی است و داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد و دکتری می توانند از این کتاب استفاده نمایند.

تست زدن در راستای ارزیابی داشته ها و آموخته ها، همواره یکی از عناصر اساسی در فرایند آماده سازی برای کنکور بوده است که در رشته ای چون روانشناسی که با مباحث حجیم و شبیه به هم مواجه هستیم، این نیاز بیش از هر زمان احساس میشود.تست زدن پس از  مطالعه هر فصل در درسی مانند آمار و روش تحقیق، به افزایش تسلط  و درک مفاهیم کمک بسزایی می کند .

آمار و روش تحقیق یکی از دروس تأثیرگذار برای کسب موفقیت در مقاطع ارشد و دکتری بسیاری از رشته ها از جمله روان شناسی و علوم تربیتی است. این درس دارای سرفصل هایی مشترک در تمامی گرایش های روان شناسی و علوم تربیتی بوده و در چند سال اخیر، سطح سؤالات کنکورهای ارشد و دکتری نیز یکسان و سؤالات از مباحثی مشترک طراحی شده است.

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

مطالعه بیشتر