دانلود پاورپوینت افسردگی و اضطراب در نوجوانان

دانلود پاورپوینت افسردگی و اضطراب در نوجوانان
نوع فایل
ppt
حجم فایل
1mb
نویسنده
دسته بندی
5,800 تومان

توضیحات فایل:

دانلود پاورپوینت افسردگی و اضطراب در نوجوانان

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جامع ترین پاورپوینت افسردگی و اضطراب در نوجوانان می باشد که با فرمت ppt در ۱۰ اسلاید قابل ویرایش با بهترین کیفیت تهیه و تدوین گردیده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

مواردی که در پاورپوینت افسردگی و اضطراب در نوجوانان به آن ها اشاره شده است عبارت اند از:

محتوای اسلاید ۲

افسردگی و اضطراب در نوجوانان علت های مختلفی چون محیط اجتماعی و عوامل مرتبط با رشد دارد.از نظر پزشکی تفاوتی بین افسردگی و اضطراب در نوجوانان و بزرگسالان وجود ندارد.با این وجود علایم افسردگی و اضطراب در نوجوانان متفاوت است.وجود افسردگی و اضطراب دوران نوجوانی علت های مختلی همچون چالش های اجتماعی و موارد مرتبط با رشد همچون تغییرات هورمونی و رشد مغز و بدن دارد.

همچنین فشار های ایجاد شده از جانب هم سن و سالان فرد نیز یکی از عوامل بروز اضطراب و افسردگی نوجوانان است.اضطراب و افسردگی نوجوانان با سطوح بالای استرس، کاهش کیفیت زندگی و در موارد شدید تر با افکار خودکشی مرتبط است.بر اساس اعلام انستیتو ملی بهداشت روان حدود ۳.۲ میلیون نفر از افراد ۱۲ تا ۱۷ ساله امریکا حداقل یک دوره افسردگی عمده در سال ۲۰۱۷ را تجربه کرده اند .اغلب افراد مبتلا به افسردگی دارای اختلالات اضطرابی هستند.

محتوای اسلاید ۵

عوامل خطر

عوامل افزایش دهنده خطر ابتلا به افسردگی و اضطراب نوجوانان عبارتند از:

مشکل در تنظیمات اجتماعی
زندگی در محیط خانه به همراه توهین یا خشونت
داشتن سابقه خانوادگی ابتلا به اظطراب و افسردگی
تجربه یک بحران مانند مرگ یا طلاق اعضای خانواده
تجربه اسیب های گذشته
مشکل در گرایش یا هویت جنسی
کمبود حمایت عاطفی
ابتلا به یک بیماری مضمن

مطالعه بیشتر