فایل ورد حقوق ارتباط جمعی

فایل ورد حقوق ارتباط جمعی
نوع فایل
word
حجم فایل
1mb
نویسنده
دسته بندی
8,800 تومان

توضیحات فایل:

فایل ورد حقوق ارتباط جمعی

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل دانلود فایل ورد حقوق ارتباط جمعی می باشد که با فرمت word با قابلیت ویرایش و سرچ تهیه و تدوین گردیده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

شرح مختصر:

حقوق ارتباط جمعی یکی از دروس اختصاصی گرایش علوم ارتباطات است که در برخی از دانشگاههای کشور تدریس می شود. شورای عالی برنامه ریزی، هدف از این درس را «آشنا ساختن دانشجویان با مبانی حقوقی عملکردها و کاربردهای وسایل ارتباط جمعی، قواعد و مقررات ناظر بر تأسیس و اداره وسایل ارتباط جمعی، قواعد و مقررات ناظر بر محتوای پیامهای ارتباطی» دانسته است. بر این اساس، حقوق ارتباط جمعی را می توان رشته ای از رشته های میان رشته ای دانست که اصول، قواعد و مقررات داخلی و بین المللی حاکم بر آزادیها، حقوق و مسئولیتهای وسایل ارتباط جمعی را مطالعه کرده و دانشجویان را با مباحث و مسائل حقوقی مختلف حاکم بر تأسیس و فعالیت رسانه های همگانی آگاه می سازد.

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید.

مطالعه بیشتر