دانلود پاورپوینت عقود بانکداری اسلامی و فضای کسب و کار در ایران

دانلود پاورپوینت عقود بانکداری اسلامی و فضای کسب و کار در ایران
نوع فایل
ppt
حجم فایل
150kb
نویسنده
90,000 تومان 6,800 تومان

توضیحات فایل:

دانلود پاورپوینت عقود بانکداری اسلامی و فضای کسب و کار در ایران

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جامع ترین پاورپوینت عقود بانکداری اسلامی و فضای کسب و کار در ایران می باشد که در قالب ppt در ۱۸ اسلاید قابل ویرایش تهیه و تدوین گردیده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.

پاورپوینت عقود بانکداری اسلامی و فضای کسب و کار در ایران:

چکیده

فضای کسب و کار مجموعه شرایط و محیط بیرون از بنگاه است که مدیر یا مالک بنگاه قدرت تغییر آن را ندارد.

این فضا طیف گسترده ای از متغیرها را دربر داشته که از آن جمله

میتوان به محیط کلان اقتصادی مانند نرخ ارز، تورم، نرخ تسهیلات، محیط بین المللی مثل شرایط مساعد یا نامساعد سیاسی کشور و محیط اداری آن، کیفیت خدمات اداری، سلامت دستگاه اداری، سرعت انجام امور و میزان امنیت اشاره نمود.

هزینه های تحریم :

هدف اصلی تحقیق حاضر

بررسی تاثیر عقود اسلامی بانکی بر فضای کسب و کار در ایران میباشد.

برای گردآوری داده ها و اطلاعات مربوط به متغیرهای مدل در این پژوهش از داده های بانک مرکزی و سایت بانک جهانی بهره گرفته شده است.

برای استفاده )ARDL( تجزیه و تحلیل داده ها و برآورد مدل نیز از رهیافت خود رگرسیون با وقفه های توزیعی میشود.

یافته های تحقیق حاکی از تاثیر مثبت و معنی دار مانده تسهیلات قرض الحسنه، مانده تسهیلات قراردادهای مبادله ای و مانده تسهیلات قراردادهای مشارکتی بر فضای کسب و کار هم در کوتاه مدت و هم در بلندمدت بوده است.

همچنین شاخص توسعه انسانی و سرمایه گذاری مستقیم خارجی هم در کوتاه مدت و هم در بلندمدت بر فضای کسب و کار تاثیر مثبت داشته اند.تاثیر منفی تورم هم در کوتاه مدت و هم در بلندمدت بر فضای کسب و کار در کشور اثبات گردیده است.

براساس برآورد مدل تصحیح خطا عدم تعادل های کوتاه مدت متغیر وابسته سالانه به میزان ۴۱ % کاهش یافته و به سمت تعادل بلندمدت حرکت میکند.

مطالعه بیشتر