دانلود پاورپـوینت تهیه و تنظیم صورت های مالی اساسی

دانلود پاورپـوینت تهیه و تنظیم صورت های مالی اساسی
نوع فایل
ppt
حجم فایل
1mb
نویسنده
100,000 تومان 8,900 تومان

توضیحات فایل:

دانلود پاورپـوینت تهیه و تنظیم صورت های مالی اساسی

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل پروژه پاورپـوینت درس کارگاه حسابداری با عنوان : تهیه و تنظیم صورت های مالی اساسی می باشد که با فرمت ppt در ۶۲ اسلاید قابل ویرایش تهیه و تدوین گردیده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

بخشی از متن پاورپـوینت درس کارگاه حسابداری با عنوان تهیه و تنظیم صورت های مالی اساسی :

محتوای اسلاید ۴

شرکت های حاضر در بورس و همچنین اکثر شرکتهای دیگر موظف اند صورت مالی فعالیت های خودشان را ارائه دهند تا کلیه ذینفعان )سهامداران و سرمایه گذاران( در خصوص وضعیت مالی و نحوه فعالیت شرکت مطلع باشند. در ادامه باختصار تعریفی از صورت های مالی و انواع آن و نیز توضیحاتی درباره هدف از تهیه این گونه صورت های مالی ارائه می شود.

محتوای اسلاید ۷

برخی از زمینه های تجزیه و تحلیل صورت های مالی:

۱) بررسی نسبت های نقدینگی، ارزیابی و بررسی میزان توان مالی شرکت در بازپرداخت بدهی های کوتاه مدت و بازپرداخت تسهیلات مالی دریافتی.
۲) بررسی استفاده بهینه از دارایی های ثابت و منابع سرمایه ای.
۳) بررسی وضعیت ساختار سرمایه و ساختار منابع انسانی.
منظور از ساختار سرمایه مجموع بدهی های غیر جاری  حقوق صاحبان سهام است.
۴) ارزیابی پروژه ها و طرح های در دست اجرا.
۵) بررسی توان و قدرت واحد تجاری در جذب مشتریان جدید و حفظ مشتریان قدیم.
۶) تجزیه تحلیل اقلام هزینه و بهای تمام شده کالای ساخته شده و فروش رفته.
۷) بررسی نسبت های عملیات از جمله گردش کالا و تولید به طوری که بتوان فرآیند را از هنگام تامین مواد اولیه، تولید و مدت انتظار برای توزیع و فروش و نهایتا دوره نقد شوندگی آن را بررسی و تحلیل نمود.

محتوای اسلاید ۲۹

حقوق صاحبان سهام

بیانگر حق و حقوق سهامداران و صاحبان شرکت از دارایی های شرکت است .اگر شرکت از محل دارایی های خود بدهی ها را تسویه نماید انچه باقی میماند حقوق صاحبان سهام نام دارد.

مطالعه بیشتر