خلاصه کتاب روابط انسانی در آموزشگاه ویرایش جدید

خلاصه کتاب روابط انسانی در آموزشگاه ویرایش جدید
نوع فایل
pdf
حجم فایل
10mb
نویسنده
دسته بندی
70,000 تومان 5,800 تومان

توضیحات فایل:

خلاصه کتاب روابط انسانی در آموزشگاه ویرایش جدید

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جزوه اسلایدوار و خلاصه برخی فصول کتاب روابط انسانی در آموزشگاه ویرایش جدید می باشد که با فرمت pdf اسلایدوار تهیه و تدوین گردیده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

مباحث دانلود خلاصه کتاب روابط انسانی در آموزشگاه:

  1. ضرورت اهمیت و تعریف روابط انسانی
  2. سیر تحول نظریه های روابط انسانی
  3. تشویق و تنبیه
  4. مشارکت و شورا در اموزشگاه
  5. ایجاد روابط حسنه در اموزشگاه
  6. انضباط

تعریف روابط انسانی
• روابط انسانی با بکارگیری دانش بشری به ویژه در زمینه علوم انسانی با زیر مجموعه های آن مانند علوم اجتماعی و روانی تلاش می کند تا اهداف جمعی را به وسیله گروه برآورده کند.
• انسان ها از گذشته های دور، برای ادامه چرخه حیات و کنار آمدن با پدیده ها، مبادرت با تاسیس و گسترش سازمان های مختلفی کرده اند تا از طریق آن بتوانند اهداف و نیازهای خود را محقق سازند با وجود پیشرفت های عظیم در عرصه های مختلف، انسان ها همچنان مهره های اصلی سازمان را تشکیل می دهند.

اهمیت روابط انسانی
• افراد انسانی به کمک غرایز، به هم نزدیک می شوند و به طور تقریبی هر کسی می تواند با غرایز خود، اطرافیان را درک کند و بر اثر ارتباط و تماس با سایرین اطرافیان را احساس کند. ارتباط با دیگران از طریق غرایز چنانچه با نبوغ همراه باشد، بوی منطق را به مشام می رساند.
• عواملی نظیر فرهنگ، مساوات، امنیت، طبقه اجتماعی، انگیزش، تحصیلات، مهارت، سازگاری فرد با دیگران در ارتباط متقابل انسانی مؤثر هستند نقش محیط و محیط سازمانی پررنگ تر است.

انواع روابط انسانی در سازمان
• روابط انسانی را می توان به دو دسته تقسیم نمود :
• روابط رسمی : مانند روابطی که بین کارکنان سازمان ها با مدیر یا ریئس اداره وجود دارد.

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید

مطالعه بیشتر