خلاصه کتاب میکروسکوپ الکترونی روبشی و کاربردهای آن در قالب pdf

خلاصه کتاب میکروسکوپ الکترونی روبشی و کاربردهای آن در قالب pdf
نوع فایل
pdf
حجم فایل
15mb
نویسنده
دسته بندی
100,000 تومان 8,800 تومان

توضیحات فایل:

خلاصه کتاب میکروسکوپ الکترونی روبشی و کاربردهای آن در قالب pdf

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل خلاصه کتاب میکروسکوپ الکترونی روبشی و کاربردهای آن در قالب pdf و در ۲۸۴ اسلایدوار تهیه شده و آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

خلاصه کتاب میکروسکوپ الکترونی روبشی و کاربردهای آن در قالب pdf

با رشد و گسترش فناوری نانو و به دنبال آن سوق و تعالی علوم مختلف در راستای این فناوری، نیاز به ارتقا دانش فنی بکارگیری و نگهداری از دستگاه‌هایی که امکان کاربرد آنها در زمینه فناوری نانو وجود دارد، امری بسیار مهم است. در این راستا میکروسکوپ‌های الکترونی روبشی مورد توجه ویژه‌ای قرار می‌گیرند. با توجه به محدودیت این دستگاه‌ها چه از لحاظ تعداد و چه از لحاظ پشتیبانی، علاوه‌ بر دانش فنی بکارگیری، نیاز شدیدی به دستیابی و گسترش روش‌های کاربردی و نگهداری این دستگاه‌ها است؛ به‌ طوری که بتواند منجر به افزایش عمر کاربرد و حتی احیای توانایی‌های دستگاه‌های موجود در کشور شود که خود نقش بسزایی در صرفه‌جویی، کاهش هزینه و افزایش بهره‌ وری ایفا می‌کند.
هدف از نگارش کتاب «میکروسکوپ الکترونی روبشی و کاربردهای آن در علوم مختلف و فناوری نانو»، ارتقای کیفیت کاربری میکروسکوپ‌های الکترونی روبشی در سطوح مختلف تحقیقاتی و پس از آن اشاعه دانش فنی این دستگاه در میان پژوهشگران دانشگاهی و صنعتی در زمینه‌های نوین علمی به‌ ویژه نانو مواد است.

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید.

مطالعه بیشتر