دانلود جزوه درس فیزیوپاتولوژی در قالب pdf

دانلود جزوه درس فیزیوپاتولوژی در قالب pdf
نوع فایل
pdf
حجم فایل
13mb
نویسنده
دسته بندی
100,000 تومان 8,500 تومان

توضیحات فایل:

دانلود جزوه درس فیزیوپاتولوژی در قالب pdf

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل دانلود جزوه درس فیزیوپاتولوژی ( هوشبری ) در قالب هشت فایل pdf و در مجموع ۱۳۳ صفحه تهیه شده و آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

فیزیوپاتولوژی یعنی مکانیسمی که باعث میشود بیماری به وجود بیاد. به عبارتی قراره یاد بگیریم وقتی یه پاتولوژی به وجود میاید فیزیولوژی چه جوری میشه!

بعضی دانشگاها این درس را به شکل ترمی ارائه میدهند، بعضی به شکل کورسی، بعضی هم به شکل کورسی و قاطی. یعنی هم زمان داخلی و فارما و پاتو و سمیوی قلب رو میگذرونن بعد میرن بعدی. در این سیستم همه چی مرتبط با همه و درس خوندن خیلی راحت تر است. اما دیگر از بهشت طول ترم و جهنم امتحانات خبری نیست.

فیزیوپاتولوژی بیماری‌های داخلی به عنوان مادر طب، که ۷ بخش دارد: غدد، گوارش، نفرولوژی، قلب، روماتولوژی، خون، ریه

دانلود جزوه درس فیزیوپاتولوژی در قالب pdf

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید. لازم به توضیح میباشد که کارتهای بانک ملی تراکنش های زیر ۵۰۰۰  تومان را انجام نمیدهند از این رو برای خرید فایل های زیر مبلغ فوق لطفا از کارتهای سایر بانکها استفاده نمایید.

مطالعه بیشتر