دانلود جزوه درس سمیولوژی مبحث معاینه روماتولوژی

دانلود جزوه درس سمیولوژی مبحث معاینه روماتولوژی
نوع فایل
pdf
حجم فایل
1mb
نویسنده
دسته بندی
70,000 تومان 5,900 تومان

توضیحات فایل:

دانلود جزوه درس سمیولوژی مبحث معاینه روماتولوژی

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل دانلود جزوه درس سمیولوژی مبحث معاینه روماتولوژی دکتر دواچی ( مهارت های لازم برای شرح‌حال گیری و چگونگی برخورد با بیمار ) در قالب فایل pdf و تهیه شده و آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.

دانلود جزوه درس سمیولوژی مبحث معاینه روماتولوژی

زمینه و هدف: سمیولوژی یکی از مهمترین واحدهایی است که دانشجویان پزشکی اغلب بصورت پراکنده در میان سایر بخشهای استاژری آنرا میگذرانند. با توجه به اهمیت فراگیری معاینات بالینی و نحوه شرح حال گیری و مواجهه با بیمار قبل از ورود به بخشهای بیمارستانی، لزوم ساماندهی به آموزش سمیولوژی و اهمیت بخشیدن به این واحد مهم بعنوان زیر بنای آموزش بالینی ما را بر آن داشت تا سمیولوژی را به شیوه کورس ارایه دهیم.

آموزش متمرکز در قالب یک کورس و تکیه بیشتر بر آموزش عملی درکنار آموزش تئوری و ملموس نمودن مسایل تئوری از طریق استفاده از وسایل کمک آموزشی و امکانات Skill Lab در دوره سمیولوژی منجر به رضایتمندی فراگیران از این شیوه آموزش و تاثیر بیشتر این شیوه آموزش گردیده است.

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در واتساپ شماره ۰۹۱۲۰۹۵۵۲۰۶ با ما در تماس باشید تا مشکلات خرید شما بررسی شود.

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید. لازم به توضیح میباشد که کارتهای بانک ملی تراکنش های زیر ۵۰۰۰  تومان را انجام نمیدهند از این رو برای خرید فایل های زیر مبلغ فوق لطفا از کارتهای سایر بانکها استفاده نمایید.

مطالعه بیشتر