دانلود جزوه آسیب شناسی روانی دکتر پیری در قالب pdf

دانلود جزوه آسیب شناسی روانی دکتر پیری در قالب pdf
نوع فایل
pdf
حجم فایل
1mb
نویسنده
دسته بندی
80,000 تومان 6,500 تومان

توضیحات فایل:

دانلود جزوه آسیب شناسی روانی دکتر پیری در قالب pdf

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل دانلود جزوه آسیب شناسی روانی دکتر پیری در قالب pdf با کیفیت خوب تهیه شده و آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

دانلود جزوه آسیب شناسی روانی دکتر پیری در قالب pdf

مقایسه درمان ها در مکاتب مختلف:

کسنی که مشیکلات روانی دارند، معمولا اول به پزشیک عمومی مراجعه میکنند و بعد از مشخص شدن اینکه شکایت ها و علائم آنها ناشی از بیماری طبی نیست به روان شناس ارجاع داده می شوند. برای درمان اختلالات روانی میتوان از درمان های زیستی نظیر دارو درمانی یا درمان های روانشناختی بهره برد. اینکه روانشناس بالینی کدام نوع روش درمان را برای یک مشکل روانی خاص به کار میبرند، به رویکرد نظری درمانگر و نوع مشکل روانی فرد مورد نظر بستگی دارد. درمانی های دارویی دارای اثر پالیاتیو میباشند، یعنی از شدت سمپتوم ها میکاهند و رنج یا استرس را تسکین می دهند اما درباره مشکلات، اطلاعات زیادی به درمانجو نمی دهند. در پزشکی درمان پالیاتیو به درمانی گفته میشود که از درد بیمار میکاهد، بدون اینکه علت آن را از بین ببرد. روان درمانیهای سایکودینامیک تلاش می کنند تا بینش درمانجو از مشکلاتش را تقویت کنند.

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید.

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید. لازم به توضیح میباشد که کارتهای بانک ملی تراکنش های زیر ۵۰۰۰  تومان را انجام نمیدهند از این رو برای خرید فایل های زیر مبلغ فوق لطفا از کارتهای سایر بانکها استفاده نمایید.

مطالعه بیشتر