دانلود جزوه و نکات پرتکرار به همراه سؤالات مادران و نوزادان

دانلود جزوه و نکات پرتکرار به همراه سؤالات مادران و نوزادان
نوع فایل
pdf
حجم فایل
2mb
نویسنده
دسته بندی
90,000 تومان 7,500 تومان

توضیحات فایل:

دانلود جزوه و نکات پرتکرار به همراه سؤالات مادران و نوزادان

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل دانلود جزوه و نکات پرتکرار به همراه سؤالات مادران و نوزادان استفاده شده از منبع کتاب نکات طلایی ارشد پرستاری دکتر شوکتی و بانک سوالات دکتر نوقابی در قالب فایل pdf و در ۳۷ صفحه تایپ شده و با کیفیت عالی تهیه شده و آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. 

دانلود جزوه و نکات پرتکرار به همراه سؤالات مادران و نوزادان

چاپ جدید کتاب پرستاری و بهداشت مادران و نوزادان تالیف دکتر میترا ذوالفقاری و دکتر احمدعلی اسدی نوقابی که ویرایش چهارم کتاب می باشد و شامل تکمیل فصل نهم کتاب و لحاظ نمودن سوالات کارشناسی ارشد سال‌های گذشته همراه با پاسخ و اضافه نمودن بخش ضائم در ارتباط با نکات مهم واکسیناسیون می باشد که می تواند مورد استفاده دانشجویان علاقه مند به ادامه تحصیل در رشته nicu نیز قرار بگیرد تدوین گشته است. کتاب پرستاری و بهداشت مادران و نوزادان برای دانشجویان کارشناسی و داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون کارشناسی ارشد پرستاری دارند مناسب است.

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید.

مطالعه بیشتر