دانلود پاورپوینت فصل چهارم کتاب روانشناسی اجتماعی کاربردی آبراهام پی بونک

دانلود پاورپوینت فصل چهارم کتاب روانشناسی اجتماعی کاربردی آبراهام پی بونک
نوع فایل
ppt
حجم فایل
7mb
نویسنده
150,000 تومان 9,900 تومان٪93 تخفیف

توضیحات فایل:

دانلود پاورپوینت فصل چهارم کتاب روانشناسی اجتماعی کاربردی آبراهام پی بونک

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل دانلود پاورپوینت فصل چهارم کتاب روانشناسی اجتماعی کاربردی آبراهام پی بونک ( مرحله آزمون تدوین و آزمون مدل فرآیند) تالیف آبراهام پی بونک، مارک ون وگت ؛ ترجمه مجید صفاری‌نیا، پرستو حسن‌زاده می باشد که با فرمت ppt در ۱۹ اسلاید قابل ویرایش تهیه و تدوین گردیده است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از وب سایت فایل فولدر خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.

دانلود پاورپوینت فصل چهارم کتاب روانشناسی اجتماعی کاربردی آبراهام پی بونک

روانشناسان اجتماعی به پژوهش‌ و عرضه‌ی پیشنهادهایی درباره‌ی موضوعاتی چون رایزنی سیاسی در خصوص مشکلات حقیقی جهان و نیز مسائل اجتماعی می‌پردازند. بیش‌ترین مشکلاتی که فراروی بشر قرار گرفته، مشکلات اجتماعی است؛ مشکلاتی که ساخته‌ی دست انسان است و علت آن‌ها طبیعت است نه نیروی فراتر از انسان.

بلکه مشکلات انسانی‌اند که راه‌حل آن در گروی شناخت علل زمینه‌ساز آن و نیز تغییر در رفتارها و موسسات اجتماعی است. از این رو تنها راه، هماهنگی بین کار علمی و کاربردی است که می‌تواند روان‌شناسی اجتماعی را در راستای حل مسائل و مشکلات اجتماعی به یک علم مفید و موثر تبدیل کند. تحقیقات کاربردی برای بیش‌تر روان‌شناسان اجتماعی بیان‌گر تغییر مسیر در تفکرات است. از این‌رو روان‌شناسی اجتماعی کاربردی در سال‌های اخیر رشد سریعی داشته است.

فهرست:

مقدمه

صورت بندی مدل فرآیند

تدوین مدل فرآیند

آزمودن مدل فرآیند

جهت آشنایی شما عزیزان با محتوای پاورپوینت متن چندتا اسلاید را قرار می دهیم.

محتوای اسلاید ۲

مقدمه:

روان شناس اجتماعی پس از تعیین  و انتخاب مجموعه ای از تبیین ها مدل فرآیند را بسط میدهد، این مدل قالبی  را برای بسط دادن مداخلات فراهم میکند. در این فصل، به بحث درباره گام سوم مدل PATH ، یعنی ، مرحله آزمون می پردازیم.

در این مرحله پیشنهادات را در مورد چگونگی تدوین مدل فرآیند و آزمودن اعتبار تجربی آن ارایه میکنیم.

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد.

مطالعه بیشتر