دانلود جامع ترین پاورپوینت با موضوع تاریخچه شنا

دانلود جامع ترین پاورپوینت با موضوع تاریخچه شنا
نوع فایل
ppt
حجم فایل
4mb
نویسنده
180,000 تومان 14,500 تومان٪92 تخفیف

توضیحات فایل:

دانلود جامع ترین پاورپوینت با موضوع تاریخچه شنا

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل دانلود جامع ترین پاورپوینت با موضوع تاریخچه شنا مربوط به درس تاریخ تربیت بدنی شنا می باشد که با فرمت ppt در ۳۴ اسلاید قابل ویرایش تهیه و تدوین گردیده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

فهرست جامع ترین پاورپوینت با موضوع تاریخچه شنا:

تاریخچه شنا در ایران

مصر

میان‌رودان

اسپارت‌ها

روم قدیم

رشد شنا از قرن نوزدهم

نخبگان تاریخ شنا

تاریخ فدراسیون بین‌المللی شنا

مشخصات استخر

لباس شنا

کلاه شنا

عینک شنا

شنای بچه‌ها

مزایای شنا برای سلامت

خطرات شنا

اثرات مضر زیر آب ماندن

قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی

فعالیت‌های خود شناگران

انواع شنا

انواع مسابقات

مقامهای رسمی در مسابقات شنا

قوانین کلی

ماده‌های مسابقات شنا

منابع

قدمت شنا و شنا کردن به ۲۶۰۰ سال قبل از میلاد در تمدن مصر و بعد از آن در تمدن‌های مادها، آشور و یونان و روم باستان بازمی‌گردد. آنچه از گذشته آموزش شنا می‌دانیم بر اساس یافته‌هایی است که از «حروف تصویری» هیروگلیف مصریان به دست آورده‌ایم. یونانی‌های باستان و رومی‌ها شنا را جزو برنامه‌های مهم آموزش نظامی خود قرار داده بودند، و مانند الفبا یکی از موارد درسی در آموزش مردان بوده‌ است. شنا در شرق به قرن اول قبل از میلاد بازمی‌گردد. ژاپن جایی است که شواهد و مدارکی از مسابقات شنا در آن وجود دارد. در قرن هفدهم به دستور رسمی حکومتی شنا به صورت اجباری در مدارس تدریس می‌شد.

مسابقات سازمان یافته شنا در قرن ۱۹ میلادی قبل از ورود ژاپن به دنیای غرب شکل گرفت. از قرار معلوم مردم ساحل‌نشین اقیانوس آرام، به کودکان هنگامی که به راه می‌افتادند یا حتی پیش تر شنا می‌آموختند. نشانه‌هایی از مسابقات گاه‌وبیگاه میان مردم یونان باستان وجود دارد و همچنین یکی از بوکسورهای معروف یونان شنا را به عنوان تمرین در برنامه ورزشی خود گنجانیده بود. رومی‌ها اولین استخرهای شنا را بنا کردند و گفته می‌شود که در سده یکم پیش از میلاد گایوس ماسناس رایزن سیاسی سزار اوت رومی، نخستین استخر آب گرم را ساخت.

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

مطالعه بیشتر