ثبت شرکت مسئولیت محدود با فرمت ppt

ثبت شرکت مسئولیت محدود با فرمت ppt
نوع فایل
ppt
حجم فایل
58mb
نویسنده
دسته بندی
50,000 تومان 29,000 تومان

کاربران گرامی ،محتوای این فایل دانلود باکیفیت ترین و تخصصی ترین پاورپوینت ثبت شرکت مسئولیت محدود می باشد که با فرمت ppt در ۱۷ اسلاید قابل ویرایش و صوتی تهیه و تدوین گردیده است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از وب سایت ما خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.

سرفصل پاورپوینت ثبت شرکت مسئولیت محدود با فرمت ppt :

شرکت مسئولیت محدود در یک نگاه

شرکت مسئولیت محدود چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

 ثبت شرکت با مسئولیت محدود چه مزایایی دارد؟

ثبت شرکت با مسئولیت محدود بهتر است یا شرکت‌های سهامی؟

نحوه انتخاب مدیران

وضعیت سهام

دیگر نکات مزیت شرکت مسئولیت محدود نسبت به سهامی خاص

شرکت با مسئولیت محدود چه معایبی دارد؟

نحوه ثبت شرکت با مسئولیت محدود چگونه است؟

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت مسوولیت محدود

سوالات متداول

نحوه انتخاب مدیران

انواع شرکت مسئولیت محدود با دو نفر تشکیل خواهد شد؛ در حالی است که که شرکت سهامی عام با حضور حداقل پنج سهامدار (اعضای هیئت مدیره در شرکت مسئولیت محدود) و شرکت‌ سهامی خاص با حضور حداقل سه نفر تشکیل می‌شود. در شرکت با مسئولیت محدود کلیه سرمایه و اختیار آن در دست مدیر عامل شرکت است. در صورتی که در شرکت سهامی خاص می‌بایست ۳۵ درصد از سرمایه به بانک سپرده شود و پس از آن گواهی مربوطه به اداره ثبت شرکت‌ها تحویل گردد. بازه زمانی انتخاب مدیر در شرکت سهامی هر دو سال یکبار بوده اما در شرکت با مسئولیت محدود، نامحدود است. مدیران شرکت‌های سهامی خاص حتما بایستی از بین سهامداران شرکت انتخاب گردند.

انتخاب مدیران پس از تهیه سهام وثیقه‌ای ذکر شده در اساسنامه تعیین می‌شود، اما مزیت شرکت مسئولیت محدود نسبت به سهامی خاص این است که مدیران می‌توانند از داخل و یا خارج شرکت انتخاب شوند و هیچگونه محدودیتی ندارد. ماده ۱۰۴ قانون تجارت: شرکت با مسئولیت محدود به وسیله یک یا چند نفر مدیر موظف یا غیرموظف که از بین شرکا یا از خارج برای مدت محدود یا نامحدودی معین می‌شوند اداره می‌گردد. ماده ۱۰۷ قانون تجارت: شرکت سهامی به وسیله هیات مدیره‌ای که از بین صاحبان سهام انتخاب شده و کلاً یا بعضاً قابل عزل هستند، اداره خواهد شد. عده اعضای هیات مدیره در شرکت‌های سهامی عمومی نباید از پنج نفر کمتر باشد….

مطالعه بیشتر