دانلود درس پژوهی علوم پایه سوم دبستان درس انرژی+هدیه ویژه

دانلود درس پژوهی علوم پایه سوم دبستان درس انرژی+هدیه ویژه
نوع فایل
word
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
4,000 تومان

توضیحات فایل:

دانلود درس پژوهی علوم پایه سوم دبستان درس انرژی

دانش پژوهان گرامی و دانشجویان ارجمند در این قسمت فایل دانلود درس پژوهی علوم پایه سوم دبستان درس انرژی همرا با یک هدیه ویژه در قالب ورد آماده دانلود شده است. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده مینمایید.در صورت تمایل می توانید این محصول را از فروشگاه خریداری و دانلود نمایید.

دانلود دو عدد درس پژوهی سوم دبستان با موضوعات ذیل

موضوع اول :درس پژوهی علوم تجربی پایه سوم ابتدایی درس انرژی (تعداد صفحات:۲۳) قابل ویرایش

هدیه ویژه: درس پژوهی پایه سوم دبستان تحت عنوان خواندن ساعت (۲۶ صفحه ورد قابل ویرایش)

فرمت فایل:ورد

چکیده

آدمی از آغاز بر آن بوده است که تاریکی های جهان را به نور آگاهی و دانش و اندیشه روشن نماید تا بتواند به افق های دورتر دانایی و دانش اوج بگیرد. در این میان اشتغال به نشر و پژوهش در علوم موهبتی است ایزدی که معلمان را به مراتب عالی الهی می رساند. و باری گران و مسئولیتی عظیم را بردوش این جماعت قرار می دهد. جستار پیش رو، حاصل این عشق و احساس وظیفه ی توأمان است.

مقدمه :

همانطور که می دانیم درس پژوهی شکل اولیه ای از توسعه ی حرفه ای معلمان می باشد که هدف عمده آن بهبود مستمر تدریس می باشد به گونه ای که دانش آموزان بتوانند مطالب را به شیوه ی موثرتری بیاموزند.گروه درس پژوه تلاش می کند طرح درس خود را نقد و بررسی و به شیوه بهینه اصلاح نماید. طرح درس مشارکتی رمز موفقیت معلمان می باشد. برای معلم درس پژوه تمام کردن کتاب مهم نیست، یادگیری و فهمیدن دانش آموزان مهم است. درس پژوهی به معلمان یاد می دهد که در کلاس صرفا یاددهنده نباشند بلکه یادگیرنده نیز باشند.ملاک سنجش در موفقیت درس پژوهی یادگیری معلمان است نه تولید یک درس. تهیه طرح درس بهتر نتیجه جانبی و ثانوی فرآیند است .اما نه هدف اولیه آن. منطق درس پژوهی ساده است اگر می­خواهید آموزش را بهبود بخشید، اثر بخش­ترین جا برای چنین کاری، کلاس درس است. اگر شما این کار را با درس­ها شروع کنید،………..

مطالعه بیشتر