برترین فایل نقشه اتوکد شهر کرمانشاه ( طرح جامع + تفصیلی )

برترین فایل نقشه اتوکد شهر کرمانشاه ( طرح جامع + تفصیلی )
نوع فایل
dwg+pdf
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,900 تومان

شرح مختصر:

برترین فایل نقشه اتوکد شهر کرمانشاه ( طرح جامع + تفصیلی  )

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل برترین فایل نقشه اتوکد شهر کرمانشاه ( طرح جامع + تفصیلی) بصورت کامل و دقیق همراه با طرح جامع شهر کرمانشاه شما میتوانید با خرید این مجموعه نقشه طرح جامع  طرح تفصیلی و نقشه کد کرمانشاه را دریافت کنید. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.

۳ فایل در یک پروژه 

نقشه قابل تغییر و ویرایش هست

مقیاس صحیح دارد و میتوانید محاسبات مختلفی روی ان انجام دهید.

Image result for ‫دانلود نقشه اتوکد شهر کرمانشاه‬‎

نقشه اتوکد شهر کرمانشاه

کرمانشاه:

(کردی: کرماشان) نهمین شهر پرجمعیت و یکی از کلان شهرهای ایران و مرکز استان کرمانشاه در ایران می‌باشد که دارای جمعیتی بالغ بر۹۴۷٬۰۰۰ نفر در سال ۱۳۹۵ و مساحت ۹۳٬۳۸۹٬۹۵۶ متر مربع است. شهر کرمانشاه بزرگترین شهر کردنشین و مهمترین شهر در منطقهٔ مرکزی غرب ایران است.

شهر کرمانشاه از شمال به کوه فرخشاد، از شمال غربی به کوه طاق بستان و از جنوب به سفید کوه منتهی می‌شود که در قسمت مرکزی استان کرمانشاه با موقیعت ۴۷ درجه و ۴ دقیقهٔ شرقی و ۱۹ درجه و ۳۴ دقیقهٔ شمالی قرار دارد و دارای ۲۴۵۰۰ کیلومتر مربع گستردگی و ارتفاع ۱۲۰۰ متر از سطح دریا است. کرمانشاه یکی از شاه راه‌های ارتباطی شرق و غرب و قدیمی‌ترین راه عبور زائران عتبات عالیات است که به همین سبب تاثیرات فرهنگی و معنوی برجا گذارده‌ است. کرمانشاه در دروازه زاگرس قرار دارد.

رشته کوه زاگرس که فلات ایران را از سرزمین‌های همسایه جدا کرده‌ است در  مسیر کرمانشاه، به دشت‌های وسیع و کوه‌های عمدتاً مجزا و دره‌های وسیعی منتهی می‌شود که از قدیم برای رسیدن به میان‌ رودان مورد استفاده قرار  گرفته‌ است. فاصلهٔ زمینی شهر کرمانشاه در شرایط مطلوب تا بغداد، ۳۹۰ کیلومتر، تا تهران، ۵۹۰ کیلومتر از اتوبان ساوه و ۵۱۰ کیلومتر از اتوبان قم، تا مرز خسروی (مرز ایران و عراق) در حدود ۲۰۰ کیلومتر و فاصلهٔ هوایی آن تا تهران  ۴۱۳ کیلومتر است.

مطالعه بیشتر