اسلاید های منطق فازی دانشگاه شریف

اسلاید های منطق فازی دانشگاه شریف
نوع فایل
ppt
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
80,000 تومان 6,500 تومان٪92 تخفیف

توضیحات فایل:

اسلاید های منطق فازی دانشگاه شریف

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل دانلود فایل اسلاید های منطق فازی دانشگاه شریف شامل اسلاید های ۱۵ فصل کتاب با کیفیت بسیار خوب آماده دانلود شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

خلاصه ای از متن اسلاید ها:

اکثر اتفاقات اتفاقات و رویدادهایی رویدادهایی که در زندگی روزمره برای ما اتفاق میافتد دارای ابهام می باشند. ابهام ممکن است با شکل، مکان، رنگ، ترکیب و محتوی رویدادها رویدادها همراه باشد و معناها چه بودن آنها را تشریح می کنند.

یعنی انسان با استفاده استفاده از معانی مختلف، چه بودن و ماهیت آنها را تشریح و توصیف میکند. نظریه مجموعه های فازی برای اولین بار توسط پروفسور  لطفی زاده در سال ۱۹۶۴ مطرح گردید. و ایده آن با این عبارت توسط ایشان ایجاد شد: «ما نیاز به یک نوع مختلف از رییاضات هستیم تا بتوانیم ابهامات و عدم دقت رویدادها را مدل سازی نماییم مدلی که متفاوت از نظریه احتمالات احتمالات می باشد.» نظریه فازی برای بیان و تشریح عدم قطعیت و عدم دقت در رویدادها رویدادها بکار میرود. و کلید اصلی نظریه فازی از منطق چند ارزشی بوجود آمده است……

اسلاید های منطق فازی دانشگاه شریف

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید. بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در تلگرام با ما در تماس باشید.

مطالعه بیشتر