دانلود فایل فضای مجازی و نظام تعلیم و تربیت (فرصت ها و چالش ها)

دانلود فایل فضای مجازی و نظام تعلیم و تربیت (فرصت ها و چالش ها)
نوع فایل
word
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
3,000 تومان

توضیحات فایل:

دانلود فایل فضای مجازی و نظام تعلیم و تربیت (فرصت ها و چالش ها)

دانش پژوهان گرامی و دانش جویان ارجمند در این قسمت مقاله فضای مجازی و نظام تعلیم و تربیت (فرصت ها و چالش ها) را در قالب ورد و در ۲۱ صفحه قابل ویرایش آماده دانلود شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده مینمایید.در صورت تمایل می توانید این محصول را از فروشگاه خریداری و دانلود نمایید.

Image result for ‫فضای مجازی و نظام تعلیم و تربیت‬‎

شرح مختصر:

در مقاله حاضر برآنیم که به بررسی و تحلیل نقش فضای مجازی در نظام تعلیم و تربیت پرداخته و فرصت ها و چالش هایی را که در این ارتباط وجود دارد مورد تجزیه و تحلیل قرار دهیم.از این رو در این بخش مقاله فضای مجازی و نظام تعلیم و تربیت (فرصت ها و چالش ها) را در قالب ورد و در ۲۱ صفحه قابل ویرایش آماده دانلود نمودیم .

چکیده دانلود فایل فضای مجازی و نظام تعلیم و تربیت (فرصت ها و چالش ها)

جامعه ما در حال حاضر از جامعه سنتی به سوی جامعه صنعتی پیش رفته و هم اکنون نیز به سمت جامعه الکترونیک در حال حرکت است.بنابراین می‌توان گفت که فضاهای مجازی نقش بسیار تعیین کننده‌ای دارند به همین دلیل امروزه مدیریت دانش و اطلاعات نیازمند یک سری تغییرات در تکنولوژی‌هاست به طوری که باید به سمتی حرکت کنیم که در حداقل زمان بتوانیم حداکثر اطلاعات را به افراد ارایه دهیم. برای حرکت به این سمت نیازمند بازنگری جدی در حوزه نرم افزار، سخت افزار و تکنولوژی‌های جدید هستیم به طوری که کشورهای پیشرفته برای تاثیرگذاری فرهنگی از این فضای مجازی استفاده کرده و برنامه‌های کوتاه مدت و بلندمدت در این حوزه تدوین کرده‌اند.

تکنولوژی‌های جدید مانند فضای مجازی  هم فرصت هستند و هم تهدید و

چنان‌چه قبل از ورود این تکنولوژی‌ها نحوه درست استفاده از آن را یاد بگیریم

تبعات منفی آن نیز کمتر خواهد شد. در واقع فضای مجازی یک فرصت است

ولی این‌که چگونه از آن استفاده می‌شود جای بحث زیادی دارد.

 

مطالعه بیشتر