ارزانترین فایل اتوکد نقشه شهر بیجار

ارزانترین فایل اتوکد نقشه شهر بیجار
نوع فایل
DWG
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,900 تومان

توضیحات فایل:

ارزانترین فایل اتوکد نقشه شهر بیجار

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل نقشه اتوکد شهر بیجار می باشد که به صورت فرمت DWG با تمام جزئیات قطعه بندی ،معابر،مناطق… آماده دانلود شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.

شرح مختصر:

این فایل دربرگیرنده نقشه اتوکد شهر بیجار می باشد که به صورت فرمت DWG با تمام جزئیات قطعه بندی ،معابر،مناطق و ……… در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است، در صورت تمایل می توانید این محصول را از فروشگاه خریداری و دانلود نمایید.

تصویر محیط برنامه

نقشه اتوکد بیجار

ارزانترین فایل اتوکد نقشه شهر بیجار

یکی از شهرهای استان کردستان، مرکز شهرستان بیجار و از قدیمی‌ترین  شهرهای ایران است. بیجار در گذشته مرکز ولایت گروس بوده است. این شهر با ۱٬۹۴۰ متر ارتفاع از سطح دریا، از مرتفع‌ترین شهرهای ایران به حساب می‌آید، شهر بیجار از لحاظ ارتفاع ۷۷۰ متر از تهران و ۴۲۵ متر از سنندج بلندتر است. فاصله شهر بیجار تا سنندج مرکز استان کردستان ۱۴۲ و تا شهر تهران ۴۷۲ کیلومتر می‌باشد.

شهرستان بیجار با مساحت ۵۳۵۰ کیلومترمربع بزرگترین شهرستان استان کردستان می‌باشد. شهرستان بیجار از غرب با شهرستانهای دیواندره و سنندج، از جنوب با شهرستان قروه، از شمال شرقی با استان زنجان، از شمال غربی با استان آذربایجان غربی و از شرق بااستان همدان همسایه است.

بیجار منطقه‌ای کوهستانی است با آب و هوایی سرد و خشک. اکثریت مردم شهرستان بیجار به زبان کردی سورانی با لهجهٔگروسی (به کردی: گه‌ڕووسی) سخن می‌گویند؛ همچنین درصد کمی از مردم شهرستان در شمال شرقی این شهرستان به زبان ترکی تکلم می‌کنند، که قادرند به زبان کردی نیز صحبت کنند.جمعیت این شهرستان طبق سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال ۱۳۹۵، برابر با ۸۹٫۱۶۲ بوده است.اهالی این شهرستان پیرو مذهب اسلام (تشیع و تسنن) هستند.

مطالعه بیشتر