دانلود کتاب مکانیک سیالات انتظاری

دانلود کتاب مکانیک سیالات انتظاری
نوع فایل
pdf
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
0 تومان

شرح مختصر:

دانلود کتاب مکانیک سیالات انتظاری

برای حمایت از حقوق ناشرین لینک دانلود فایل حذف شده است.

مکانیک سیالات Fluid mechanics یکی از شاخه‌های وسیع در مکانیک محیط‌ های پیوسته را تشکیل می‌دهد. مکانیک سیالات هم با همان اصول مربوط به مکانیک جامدات آغاز می‌شود، ولی آن‌چه که سرانجام آن دو را از هم متمایز می‌سازد، این است که سیالات بر خلاف جامدات قادر به تحمل تنش برشی نیست. همچنان که می دانید مکانیک سیالات از دروس مهم مهندسی مکانیک و شیمی و کشتی سازی و عمران و هوافضاست. در ییشتر دانشگاه های دنیا کتاب مکانیک سیالات وایت به عنوان منبع این درس معرفی می شود .

نوع فایل :pdf

تعداد صفحات :۲۱۹

دانلود کتاب مکانیک سیالات انتظاری

شما می توانید فایل با مشخصات ذکر شده در بالا را از طریق همین صفحه دانلود بفرمایید. این سایت با دارا بودن بانک اطلاعات گسترده از فایل های مورد نیاز جامعه بهترین مکان برای جست و جوی فایل های مورد نیاز می باشد. صدها هزار فایل با عناوین مختلف جهت دانلود گردآوری شده است. تحقیق، مقاله،پروژه، کتاب، جزوه و فایل های کم یاب  از جمله فایل های موجود در سایت جهت دانلود هموطنان عزیز می باشد. برخی از فایل ها رایگان و برخی پولی می باشند که در صورت پرداخت وجه لینک دانلود ظاهر خواهد شد. همه فایل ها دارای پشتیبانی بوده و در صورت بروز مشکل می توانید از طریق صفحه تماس با ما در سایت فروشنده اقدام به حل مشکل خود نمایید.

هدیه محصول:

کاربران گرامی همراه با کتاب مکانیک سیالات مهندس انتظاری ،حل المسائل مکانیک سیالات بر اساس کتاب علیرضا انتظاری با فرمت pdf در حجم ۲۸۳ صفحه را بصورت رایگان دریافت نمائید.(بر اساس لیست حذفیات: فصلهای ۱ و ۲ و ۳ و ۴ و ۵ و ۱۰ مطالعه می شود.)

مطالعه بیشتر