جامع ترین پاورپوینت دستنامه برنامه ریزی استراتژیک

جامع ترین پاورپوینت دستنامه برنامه ریزی استراتژیک
نوع فایل
ppt
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,000 تومان

توضیحات فایل:

جامع ترین پاورپوینت دستنامه برنامه ریزی استراتژیک

کاربران گرامی و دانش پژوهان ارجمند در این بخش پاورپوینت دستنامه برنامه ریزی استراتژیک در حجم ۱۵۹ اسلاید قابل ویرایش تهیه و تدوین و آماده دانلود شده و  در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است، در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده مینمایید. در صورت تمایل می توانید این محصول را از فروشگاه خریداری و دانلود نمایید.

Related imageبخشی از متن جامع ترین پاورپوینت دستنامه برنامه ریزی استراتژیک:

مدیریت استراتژیک هنر و علم تدوین , اجرا و ارزیابی تصمیمات وظیفه ای چندگانه است که سازمان را قادر می سازد به مقاصد خود دست یابد. مدیریت استراتژیک شامل سه بخش اصلی تدوین , اجرا و ارزیابی استراتژی می باشد.

تدوین استراتژی:

در این مرحله ماموریت سازمان / شرکت تعیین شده , عوامل خارجی و داخلی بررسی می شوند تا فرصت ها , تهدیدها , قوت ها و ضعف ها مشخص شوند و بر اساس آنها اهداف و استراتـژیهای مختلف سازمان در سطوح مختلف تعیین شوند.

اجرای استراتژی:

در این مرحله استراتژی های تعیین شده در مرحله تدوین بایستی به اجرا درآیند. برای اجرای استراتژی ابتدا اهداف و سیاست ها در راستای ماموریت و استراتژی ها تعیین شده و بر اساس آنها منابع سازمان تخصیص داده می شوندو سپس در ساختار مناسبی و با فرهنگ سازنده هدایت می شوند تا استراتژی ها به اجرا درآیند.

ارزیابی استراتژی:

در این مرحله تغییرات احتمالی عوامل تاثیر گذار داخلی و خارجی و اثرات احتمالی آنها بر ماموریت , اهداف و استراتژی ها و راه کارهای اجرایی بررسی می شود. هم چنین نحوه انجام هر کدام از مراحل تدوین و اجرای استراتژی از ابعاد مختلف مورد بررسی قرار گرفته و در نهایت نتایج به دست آمده و نحوه دستیابی به آنها مورد ارزیابی قرار می گیرند تا انحرافات احتمالی شناسایی شده و در جهت رفع آنها اقدام شود.

فهرست مطالب:

مفهوم مدیریت استراتژیک
تعامل بخش های سه گانه مدیریت استراتژی
تدوین استراتژی
اجرای استراتژی
ارزیابی استراتژی
الگوی مدیریت استراتژیک
سطوح مدیریت استراتژیک
سطح کل سازمان
سطح بخشی
سطح وظیفه ای
سطوح مدیریت استراتژیک
چارچوب جامع تدوین استراتژی
فرایند انتخاب استراتژی
تعیین ماموریت و تهیه بیانیه ماموریت سازمان
مشخصات ماموریت
و …

مطالعه بیشتر