جامع ترین پاورپوینت سیستم‌ های اطلاعات مدیریت دکتر رضائیان

جامع ترین پاورپوینت سیستم‌ های اطلاعات مدیریت دکتر رضائیان
نوع فایل
ppt
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
80,000 تومان 6,500 تومان٪92 تخفیف

شرح مختصر:

جامع ترین پاورپوینت سیستم‌ های اطلاعات مدیریت (مدلسازی اطلاعات) دکتر رضائیان

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل مطالعه پاورپوینت سیستم‌ های اطلاعات مدیریت (مدلسازی اطلاعات) دکتر رضائیان میباشد که به صورت فرمت PowerPoint قابل ویرایش در ۲۵۲  اسلاید در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.

فهرست مطالب جامع ترین پاورپوینت سیستم‌ های اطلاعات مدیریت (مدلسازی اطلاعات) دکتر رضائیان

فصل اول:

پالایش مختصات برنامه

فصل دوم:

سلول گرایی، زیربنای تحولات در صنعت رایانه

فصل سوم:

عناصر سیستم‌ اطلاعاتی

فصل چهارم:
طراحی ساختار مفهومی اطلاعات

فصل پنجم:
طراحی پایگاه داده‌ ای

فصل ششم:
طراحی برنامه نظام یافته

فصل هفتم:
پالایش مختصات برنامه

بخشی از متن داخل اسلاید:

وظیفه هر سازمانی در این جامعه متحول ایجاد نظم است که در این راستا عامل اساسی مورد نیاز برای نظم بخشیدن به هر سیستمی اطلاعات دقیق و بموقع می باشد در سراسر تاریخ، هم دولتها و هم سازمانهای بخش خصوصی، به کسب اطلاعات به منظور ایجاد تغییر و همچنین شناخت ساختار اولیه مناسب برای جامعه و سازمان علاقه نشان داده اند مطمئناً اگر اهداف دیگری در کار نباشد هر دو، تشکیلات وسیعی را برای جمع آوری اطلاعات به منظور تداوم بخشیدن به نظم امور نیاز دارند. اطلاعات در گذشته ارزش ناچیزی داشته و در تصمیم گیریها کمتر به کار می رفت. در حالی که امروزه، اطلاعات مهمترین منبع مدیر بعد از عامل انسانی محسوب می شود (تیراف، ۱۹۸۴، ص۴) هدف کلی این درس آشنایی داشنجویان با چگونگی استفاده از اطلاعات در امر تصمیم گیری است.

سیر تحول سیستمهای اطلاعاتی مبتنی بر رایانه:

در بررسی فناوری اطلاعات و سیستمهای اطلاعاتی در سازمان، مروری بر سیر تکوین آن می تواند دیدگاه دقیقتری را به پژوهشگر ارائه دهد هر چند می توان تاریخ سیستم اطلاعات مدیریت را ه هولریث یا حتی چارلزببیج منتسب دانست، ولی آغاز آن از اواخر دهه ۱۹۵۰ می باشد.

مطالعه بیشتر