نقشه اتوکد مجموعه ورزشی آبی

نقشه اتوکد مجموعه ورزشی آبی
نوع فایل
DWG
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
4,000 تومان

شرح مختصر:

نقشه اتوکد مجموعه ورزشی آبی

این فایل حاوی پلان اتوکد مجتمع ورزش آبی می باشد که به صورت فرمت DWG در ۱۱ شیت جامع و کامل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است، در صورت تمایل می توانید این محصول را از فروشگاه خریداری و دانلود نمایید.

 

مجموعه ورزشی آبی

زندگی مردمان هر جا با فرهنگشان پیوندی ناگسستنی دارد و در بستر آن معنا پیدا می کند، لذا برای ترقّی و تعالی فرهنگ، پرداختن به زیر ساخت های فرهنگی ضروری است. تحقیق حاضر به دنبال این است تا به مقولاتی که پیش از طراحی یک بنای فرهنگی ورزشی شایان توجّه اند بپردازد.یکی از این مقولات ویژگیهای ابنیه فرهنگی ورزشی است. در مجموعه فرهنگی- ورزشی مکانی است که در آن جوان از یک سو به بیان و مطرح کردن خویش و احساسات و اندیشه­ هایش می پردازد و از سوی دیگر بر ذخیره فرهنگ ملّی می افزاید.

و همچنین به جنبه حرفه ایی ورزش خود خواهد پرداخت. بنابراین این مرکز به گونه ای طراحی شده است که بطور همه جانبه در برانگیختن روحیه کشف و ابداع خلّاقّیت در جوانان و گسترش روحیه ورزشی موثّر بوده و نماد فرهنگ و حوزه نفوذ خود باشد.مفهوم فراغت، امری است که در۱۰۰ سال اخیر به ویژه پس از تحوّلات فکری و صنعتی روی داده در اروپا و آمریکا و بدست آمدن فرصت بیشتری پس از کار برای افراد بدست آمده است

نقشه اتوکد مجموعه ورزشی آبی

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک

نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر

مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در تلگرام با ما در

تماس باشید.

 

مطالعه بیشتر