پروژه پاورپوینت شناخت و بررسی محله هرندی

پروژه پاورپوینت شناخت و بررسی محله هرندی
نوع فایل
ppt
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,000 تومان

شرح مختصر:

پروژه پاورپوینت شناخت و بررسی محله هرندی

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل پروژه پاورپوینت شناخت و بررسی محله هرندی با فرمت PowerPoint در ۱۵ اسلاید قابل ویرایش در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از فصول ارائه شده در این فایل را مشاهده میکنید.

 بخشی از متن:

یکی از قدیمی ترین محلات شهر تهران بوده که از شمال به خیابان مولوی مرکزی از جنوب به خیابان شوش از غرب به خیابان خیام و از شرق به خیابان ری منتهی می شود. محدوده بررسی شده از شمال به خیابان مولوی مرکزی از جنوب به خیابان شهید هرندی از غرب به خیابان خیام و از شرق به خیابان شهید اکبر آقداشی منتهی میشود.

در حال حاضر ۷هزار و ۸۴۳ خانوار در این محله ساکن هستند. کل جمعیت این محله ۲۸ هزار و ۲۳۶ نفر است که از این تعداد ۱۵ هزار و  ۵۸۹ نفر مرد و ۱۲هزار و ۶۴۷ نفر زن هستند.  از این جمعیت حدود ده هزار و ۱۲۰نفر شاغل، ۷۲۶ نفر بیکار، ۲۰هزار و ۱۲۴نفر باسواد، ۵ هزار و ۷۰۲ نفر بی سواد است. به گفته یکی از اهالی قدیمی محله هرندی افراد نامدار بسیاری هم چون شیخ رجبعلی نکوگویان (خیاط)، آیت الله حاج سید محمد تقی گوشه، آیت الله انصاری، شهید صفار هرندی، شهید بخارایی و … در این محله ساکن بودند.

فهرست پروژه پاورپوینت شناخت و بررسی محله هرندی:

تاریخچه محله هرندی منطقه ۱۲ ناحیه ۴

محدوده مورد بررسی

اماکن مهم محدوده هرندی

شناخت وضع موجود محله هرندی (صابون پزخانه)

مشکلات کالبدی محله

عدم نفوذ پذیری محله

آلودگی های زیست محیطی

وضعیت نا به سامان اجتماعی

ترافیک عبوری شدید

فرصت های محله

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در تلگرام با ما در تماس باشید.

مطالعه بیشتر