دانلود جی آی اس کامل (شیپ فایل) همدان

دانلود جی آی اس کامل (شیپ فایل) همدان
نوع فایل
Mxd و Mdb
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,500 تومان

شرح مختصر:

دانلود جی آی اس کامل (شیپ فایل) همدان

کاربران و دانش پژوهان گرامی در این بخش فایل لایه GIS کامل (شیپ فایل) همدان با فرمت Mxd و Mdb در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است،در صورت تمایل می توانید این محصول را از فروشگاه خریداری و دانلود نمایید.

دانلود لایه جی آی اس کامل (شیپ فایل) همدان با تخفیف 40 درصدی اورمیاباکس

دانلود جی آی اس کامل (شیپ فایل) همدان

شرحی مختصر درباره شهر همدان:

هَمِدان،  یا به گویش محلی هِمِدان یکی از کلان‌ شهرهای ایران در منطقهٔ غربی و کوهستانی ایران و مرکز شهرستان و استان همدان است. این شهر در دامنهٔ کوه الوند و در بلندای ۱٬۷۴۱ متری از سطح دریا واقع شده‌است و از شهرهای سردسیر ایران به‌ شمار می‌آید. همدان قدیمی‌ترین شهر ایران و از کهن‌ترین شهرهای جهان است. در سال ۱۳۸۵مجلس شورای اسلامی در مصوبه‌ای همدان را «پایتخت تاریخ و تمدن ایران» اعلام کرد. همدان اولین پایتخت نخستین شاهنشاهی ایران، مادها بوده‌است. با این حال قدیمی‌ترین آثار یافت‌ شده از محوطهٔ باستانی هگمتانه و نیز کتیبه‌های گنج‌نامه مربوط به دوران هخامنشیان هستند. همچنین این شهر در روزگار هخامنشیان، اشکانیان، ساسانیان، آل بویه و سلجوقیان نیز یکی از پایتخت‌های کشور بوده‌ است هم‌اکنون استان همدان به دلیل داشتن مراکز تاریخی و دیدنی به عنوان پنجمین شهر فرهنگی و توریستی کشور شناخته می‌شود .

و از نظر علمی نیز با وجود مراکز دانشگاه بوعلی سینا، دانشگاه صنعتی همدان، دانشگاه آزاد اسلامی همدان، دانشگاه پیام نور همدان و مراکز دیگر، به عنوان یکی از قطب‌های دانشگاهی کشور شناخته شده‌است.آرامگاه بوعلی سینا نماد شهر همدان و همچنین یکی از نمادهای پیشینهٔ ایران در فرهنگ جهان و دانش و علم به‌شمار می‌رود.

نکته:

با توجه به حجم محصول دانلودی می توانیداین فایل را با سایر محصولات

سایتها مقایسه نموده و از کامل بودن آن اطمینان حاصل فرمایید.

 

مطالعه بیشتر