پاورپوینت کامل و جامع مدرسه دارالفنون و بررسی اجمالی معماری آن

پاورپوینت کامل و جامع مدرسه دارالفنون و بررسی اجمالی معماری آن
نوع فایل
ppt
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
2,900 تومان

شرح مختصر:

پاورپوینت کامل و جامع مدرسه دارالفنون و بررسی اجمالی معماری آن

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل پاورپوینت کامل و جامع مدرسه دارالفنون و بررسی اجمالی معماری آن با فرمت PowerPoint در ۲۹ اسلاید قابل ویرایش در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

شرح مختصر:

کلمه «دارالفنون» نخستین بار در نامه ای از میرزا محمدعلی خان وزیر امور خارجه در ۲۴ محرم ۱۲۶۸ به کلانتر تهران، استفاده شده است و روزنامه وقایع اتفاقیه در شماره سوم صفر ۱۲۶۸ این کلمه را به کار برد. به این ترتیب کلمه دارالفنون برای اولین بار به مدرسه ای اطلاق شد که امیرکبیر به منظور تدریس علوم جدید به تاسیس آن همت گمارد.

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید. لازم به توضیح میباشد که کارتهای بانک ملی تراکنش های زیر ۵۰۰۰ تومان را انجام نمیدهند از این رو برای خرید فایل های زیر مبلغ فوق لطفا از کارتهای سایر بانکها استفاده نمایید.

پاورپوینت کامل و جامع مدرسه دارالفنون و بررسی اجمالی معماری آن

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید.

مطالعه بیشتر