دانلود پرسشنامه نیمرخ سازمان یادگیرنده با فرمت ورد

دانلود پرسشنامه نیمرخ سازمان یادگیرنده با فرمت ورد
نوع فایل
word
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,000 تومان

توضیحات فایل:

دانلود پرسشنامه نیمرخ سازمان یادگیرنده با فرمت ورد

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل پرسشنامه کامل و جامع نیمرخ سازمان یادگیرنده بافرمت ورد – قابل ویرایش تهیه و تدوین گردیده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

شرح مختصر دانلود پرسشنامه نیمرخ سازمان یادگیرنده با فرمت ورد

صاحبنظران برای توصیف، اندازه‌گیری و ارزیابی یادگیری سازمانی با دیدگاه‌های گوناگون راهکارهایی را ارائه نموده‌اند. این پرسشنامه جهت ارزیابی یادگیری سازمانی تهیه شده است و در آن پاسخ های غلط یا درست وجود ندارد از این رو خواهشمند است، گزینه‌ها را به دقت مطالعه نموده و بر مبنای شناخت‌تان، داخل خانه ای که صادقانه بیانگر نظر شما در هر یک از عبارت درباره سازمان‌تان است، علامت بگذارید. همکاری شما عزیزان، باعث خواهد شد تا کیفیت یادگیری با لحاظ نمودن موانع پیش‌روی ، مشخص شود و راهکارهای ایجاد سازمان یادگیرنده مبتنی بر نتایج حاصل از یافته‌ها ارائه گردد.

در زیر عبارت هایی در باره­ی سازمان شما ارائه شده است. هریک از عبارات را به دقت بخوانید و تلاش کنید مواردی را که در سازمان شما به کار می روند ارزیابی کنید.

I: پویایی های یادگیری: فردی، گروهی یا تیمی، وسازمانی

II :تحول سازمانی: چشم انداز، فرهنگ، راهبرد، و ساختار

III. قدرتمندسازی افراد

مدیریت، کارکنان،مشتریان، شرکا، تأمین کنندگان و جامعه

VI: مدیریت دانش:

کسب، خلق، بازیابی، انتقال وبه کار گیری

V:به کارگیری فناوری

سیستم های اطلاعات دانش، یادگیری مبتنی بر فناوری، وسیستم های پشتیبانی عملکرد الکترونیکی برای دریافت فایل لطفا به راهنمایی های انتهای این متن توجه نمایید.

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱– دریافت از طریق ایمیل

۲– دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱– واریز به حساب یا کارت به کارت

۲– پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در تلگرام با ما در تماس باشید.

مطالعه بیشتر