پاورپوینت فصل دوازدهم کتاب مدیریت سرمایه گذاری جونز

پاورپوینت فصل دوازدهم کتاب مدیریت سرمایه گذاری جونز
نوع فایل
ppt
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,900 تومان

توضیحات فایل:

پاورپوینت فصل دوازدهم کتاب مدیریت سرمایه گذاری جونز

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل پاورپوینت فصل دوازدهم کتاب مدیریت سرمایه گذاری تالیف چارلز پی جونز و ترجمه دکتر رضا تهرانی و عسگر نوربخش با عنوان کارآیی بازار در حجم ۱۱ اسلاید آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

گوشه ای از مطلب:

در این فصل ابتدا به بررسی مفهوم بازار کارآ می پردازیم.اگر چه مفهوم بازار کارآ به همه بازارهای مالی تعلق دارد ولی تاکید ما در این فصل بر روی بازار سهام است.

مفهوم بازار کارآ

بازار کارآ Efficient Market (EM) چیست؟

بازار کارآ بازاری است که در آن اطلاعات موجود بلافاصله بر اوراق بهادار تاثیر میگذارد. مفهوم بازار کارآ بر این فرض استوار است که سرمایه گذاران در تصمیمات خرید و فروش خود،تمامی اطلاعات مربوط را در قیمت سهام لحاظ خواهند کرد.

– مفهوم بازار کارآ به این معنی است که اطلاعات به محض آشکار شدن سریعاً بر قیمتها تاثیر می گذارند.

– طبق فرضیه بازار کارآ ، تغیرات قیمت ، ناشی از اطلاعات موجود است. سرمایه گذاران باید به منظور اتخاذ تصمیمات سرمایه گذاری ، مفاهیم بازار کارآ را بپذیرند.

پاورپوینت فصل دوازدهم کتاب مدیریت سرمایه گذاری جونز

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید.

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در تلگرام با ما در تماس باشید.

مطالعه بیشتر