دانلود نقشه کد فاز ۲ شهر جدید پردیس بصورت کامل

دانلود نقشه کد فاز ۲ شهر جدید پردیس بصورت کامل
نوع فایل
dwg
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,900 تومان

توضیحات فایل:

دانلود نقشه کد فاز ۲ شهر جدید پردیس بصورت کامل

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل نقشه کد فاز ۲ شهر جدید پردیس بصورت کامل با کیفیت عالی جمع اوری و تدوین گردیده است در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

دانلود نقشه کد فاز ۲ شهر جدید پردیس بصورت کامل

شرح مختصر:

– نقشه اتوکد تفکیک قطعات اراضی فاز ۲ شهر پردیس به همراه توپوگرافی محدوده با فرمت DWG

– نقشه کد فاز ۲ شهر جدید پردیس بصورت کامل و دقیق با مقیاس صحیح تست شده و سالم

– نقشه شامل لایه های مختلف از جمله لایه کاربری اراضی و توپوگرافی (برخی مناطق) میباشد.

– قسمتی از جزئیات نقشه در عکس ها قابل مشاهده هستند.

– نقشه کلیه جزئیات از جمله پارسل و قطعات مسکونی را نیز دارد.

– اطلاعات هر قطعه ازجمله مساحت و ارتفاع ان نیز مشخص شده است.

معرفی شهر پردیس:

پَردیس مرکز شهرستان پردیس در ۱۷ کیلومتری شمال‌ شرق شهر تهران است. جمعیت این شهر براساس سرشماری سال ۱۳۹۵ ایران، ۷۳٬۳۶۳ نفر (۲۳٬۹۳۸ خانوار)، شامل ۳۶٬۹۳۳ مرد و ۳۶٬۴۳۰ زن است. جمعیت پردیس در سال ۱۳۸۵ برابر با ۲۵٬۳۶۰ نفر و در سال ۱۳۹۰ برابر با ۳۷٬۲۵۷ نفر بوده‌ است.

«بنابر این گزارش، شورای عالی شهرسازی ایران در جلسهٔ امروزِ خود پیرو جلسات قبلی در تاریخ‌های ۱۳۹۲/۳/۲۷ و ۱۳۹۲/۱۰/۲۳ و ۱۳۹۲/۱۱/۷ موضوع احداث مجموعهٔ مسکونی در اراضی موسوم به واقع در جنوب‌ شرق شهر جدید پردیس را پیرو صورت‌جلسهٔ مورَّخ ۱۳۹۳/۵/۵ مورد بررسی قرار داد و ضمن تأیید نظرات کمیتهٔ فنی، به چهار دلیل از جمله مغایرت با مصوبات طرح مجموعهٔ شهریِ تهران، مصوب شورای عالی شهرسازی و هیئت وزیران، احداث مجموعهٔ مذکور را فاقد جنبه‌های فنی و قانونی تشخیص داد و با آن مخالفت کرد. دیگر دلایل مخالف با این طرح، قرارگیری در منطقهٔ حفاظت‌ شدهٔ جاجرود و مغایرت با مادهٔ ۵ آیین‌نامه اجراییِ قانون منع فروش، قرارگیری به‌عنوان یک کانون آلایندهٔ بالقوه در بالادستِ سد ماملو و مغایرت با اهداف مادهٔ ۴۶ قانون توزیع عادلانهٔ آب و قرار گیری در حریم مصوب پایتخت و مخالفت با احکام طرح جامع مصوب تهران در کنترل استقرار جمعیت و فعالیت است.

مطالعه بیشتر