جزوه روانشناسی مرضی ویژه کنکور ارشد و دکتری روانشناسی

جزوه روانشناسی مرضی ویژه کنکور ارشد و دکتری روانشناسی
نوع فایل
pdf
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
8,900 تومان

شرح مختصر:

جزوه روانشناسی مرضی ویژه کنکور ارشد و دکتری روانشناسی

دانشجویان و کاربران گرامی، در این بخش جزوه روانشناسی مرضی ویژه کنکور کارشناسی ارشد و دکتری روانشناسی با ذکر تغییرات ملاک ها در DSM-5 تالیف رتبه ۱۵ ارشد روانشناسی بالینی وزارت علوم،  رتبه ۲۰ دکتری روانشناسی بالینی وزارت بهداشت با فرمت pdf در حجم ۲۳۹ صفحه با کیفیت عالی آماده دانلود شده است.در ذیل پیش نمایشی از فهرست مطالب این جزوه ارزشمند را مشاهده میفرمایید.در صورت تمایل می توانید این محصول را از فروشگاه خریداری و دانلود نمائید.

جزو ه روانشناسی مرضی:

با تاکید بر: خلاصه روانپزشکی کاپلان و سادوک (جلد دوم) ، آسیب شناسی روانی هالجین و ویتبورن ، روانشناسی مرضی تحولی دکتر دادستان،شامل نکات مهم کتاب های: آسیب شناسی روانی سلیگمن…

محتوای این جزوه بیش از ۸۵ درصد سوالات کنکورهای ارشد و دکتری سالهای ۸۵ تا ۹۲ را پوشش میدهد وتنها با خواندن عمیق مطالب این جزوه می توانید درصد بالایی از سوالات را جواب دهید.

روان‌شناسی مرضی یا روان‌شناسی نابهنجاری‌ها (به انگلیسی: Abnormal psychology) شاخه‌ای از دانش روانشناسی است که به مطالعهٔ الگوهای نامعمول رفتاری، ذهنی و احساسی‌ می‌پردازد. این الگوها ممکن است به عنوان عامل بروز ناگهانی بیماری روانیشناخته بشوند یا نشود. با وجود اینکه بسیاری از رفتارها ممکن است نابهنجار نابهنجار در نظر گرفته شوند، ولی این شاخه از روانشناسی، عموماً با رفتار، در مفهوم بالینی آن سر و کار دارد .هر جامعه‌ای معیارهای ویژه یا هنجارهایی برای رفتار قابل قبول دارد. رفتاری که بطور مشخصی از این معیارها منحرف شده باشد، رفتار نابهنجار شناخته می‌شود

 راهنمای خرید و دانلود فایل

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در تلگرام با ما در تماس باشید.

مطالعه بیشتر