کتاب آمار ریاضی و کاربردهای آن جان فروند

کتاب آمار ریاضی و کاربردهای آن جان فروند
نوع فایل
pdf
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
به زودی ...

شرح مختصر:

کاربران گرامی ، کتاب آمار ریاضی و کاربردهای آن جان فروند، ترجمه محمدقاسم وحیدی اصل و علی عمیدی را از کتابفروشی های معتبر تهیه نمائید.

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل کتاب آمار ریاضی و کاربردهای آن جان فروند ، ترجمه محمدقاسم وحیدی اصل و علی عمیدی تهیه شده و آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.

کتاب آمار ریاضی و کاربردهای آن جان فروند ایده‌آل برای دانشجویانی است که می‌خواهند با کمترین تعداد واحدهای درسی ممکن و تنها بر مبنای درسی در حسابان و با دقتی فراخور، با مفاهیم اصلی احتمال و آمار آشنا شوند و کاربردهای گسترده و عمیق علم آمار را تقریباً در همه شاخه‌های دانش بشری ملاحظه کنند.

علاوه بر این، روانی عرضه مطالب، تعدّد مثالها، و تنوع تمرینها، کتاب آمار ریاضی و کاربردهای آن را به یک مرجع درسی جذاب برای مدرسان درسهای آمار و احتمال در رشته‌های ریاضی و مهندسی تبدیل کرده است و رسیدن کتاب به ویرایش هفتم در زبان اصلی، این میزان استقبال و ارزشمند بودن نظرات مدرسان و دانشجویان را در تغییرات مناسب برای مؤلفان به اثبات رسانده است.

طبیعتاً نیاز خیل عظیم دانشجویان ریاضی و مهندسی فارسی‌زبان را به کتابی مناسب و روزآمد به‌نحوی بیشتر و بهتر برآورده خواهد کرد و به‌علاوه به‌دلیل در برداشتن کلیه مطالب درسی مصوب در درسهای آمار ریاضی دانشجویان رشته آمار، برای این دانشجویان نیز می‌تواند یک کتاب درسی ساده یا حداقل یک کتاب کمک درسی سودمند باشد.

کتاب آمار ریاضی و کاربردهای آن جان فروند شامل ۱۶ فصل با عناوین زیر می باشد:

مقدمه

احتمال

توزیعهای احتمال و چگالیهای احتمال

امید ریاضی

توزیعهای احتمال خاص

چگالیهای احتمال خاص

تابعهای متغیرهای تصادفی

توزیعهای نمونه گیری

نظریۀ تصمیم

برآورد نقطه ای

برآورد بازه ای

آزمون فرض: نظریه

آزمون فرض مربوط به میانگینها، واریانسها، و نسبتها

رگرسیون و همبستگی

طرح و تحلیل آزمایشها

آزمونهای ناپارامتری

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

مطالعه بیشتر