دانلود کتاب کاملترین و جامعترین گنجینه طلایی سوالات پرستاری

دانلود کتاب کاملترین و جامعترین گنجینه طلایی سوالات پرستاری
نوع فایل
pdf
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,900 تومان

توضیحات فایل:

کتاب کاملترین و جامعترین گنجینه طلایی سوالات پرستاری

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل دانلود فایل pdf کتاب گنجینه طلایی سوالات پرستاری تهیه شده و آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.

کاربران گرامی ، همانطور که میدانید پرستاری از جمله رشته های محبوب حوزه پزشکی و خانم ها می باشد.نمونه سوالات تخصصی پرستاری همواره مورد نیاز داوطلبان آزمون های استخدامی تامین اجتماعی و آزمون های وزارت بهداشت و درمان می باشد .کتاب کاملترین و جامعترین گنجینه طلایی سوالات پرستاری با پاسخ‌های کاملا تشریحی ویژه امتحانات کارشناسی ارشد و آزمون‌های استخدامی روانپرستاری بهداشت جامعه را از کتابفروشی های معتبر تهیه نمائید.

نام کتاب : کامل ترین و جامع ترین گنجینه طلائی سوالات پرستاری با پاسخ های کاملا تشریحی ویژه آزمون های کارشناسی ارشد و استخدامی (به ویژه روان پرستاری )

مولفین : فاطمه غفاری – عباس شمسعلی نیا

دانلود کتاب کاملترین و جامعترین گنجینه طلایی سوالات پرستاری

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید.

مطالعه بیشتر