پاورپوینت آموزش مهارتهای زندگی ویژه دانشجویان

پاورپوینت آموزش مهارتهای زندگی ویژه دانشجویان
نوع فایل
ppt
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,900 تومان

توضیحات فایل:

پاورپوینت آموزش مهارتهای زندگی ویژه دانشجویان

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل پاورپوینت و خلاصه کتاب آموزش مهارتهای زندگی ویژه دانشجویان می باشد که در ۲۳۴ اسلاید قابل ویرایش تهیه و تدوین گردیده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

آموزش مهارتهای زندگی ویژه دانشجویان

یافته‌های علمی گواه آن است که بهداشت روانی، از مهم‌ترین نیازهای انسان امروزی است که برای تأمین آن لازم است فرد دقیقاً خود را بشناسد، تا بتواند دیگران را درک کرده و روابط مؤثری با آنها برقرار کند. هیجان‌های منفی و استرس‌های روزمره خود را شناسایی کرده و آنها را تحت کنترل در آورد. به شیوه‌ای مؤثر مشکلات خود را حل کرده و تصمیم‌های مناسبی را اتخاذ کند ودیگر اینکه، کلیشه‌ای فکر نکرده و اطلاعات را بدون پردازش نپذیرد.

لازمه برآورده شدن نیازهای اساسی مذکور، تسلط یافتن بر هفت مهارت مهم در زندگی است. بی‌شک، با شروع دوره دانشجویی یکی از مهم‌ترین مراحل زندگی فرد آغاز می‌شود. این دوره، خود، نیازمند تسلط داشتن بر مجموعه‌ای از مهارت‌هاست. بدیهی است برای اینکه فردی بخواهد در هر زمینه‌ای به مهارت برسد، نیاز دارد که هم به دانش چگونگی آن عمل آگاهی داشته باشد و هم با تمرین‌های متوالی، آن دانش را به رفتار و عمل تبدیل کنددانش انجام یک کار را می‌توان از راه‌های مختلف نظیر: مطالعه، مشاهده رفتار دیگران، پرسیدن از دیگران و… کسب کرد.

آموزش مهارتهای زندگی ویژه دانشجویان

در کتاب حاضر، هفت مهارت مهم زندگی؛مهارت خودآگاهی، مهارت مدیریت خشم ،مهارت مدیریت استرس، مهارت حل مسآله و تصمیم گیری، مهارت های ارتباطی، مهارت تفکر خلاقانه، مهارت تفکر نقادانه معرفی و هر یک به تفصیل بررسی شده است.

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نماییدشما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید

۱- دریافت از طریق ایمیل۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فا یل را به روشهای زیر پرداخت نمایید۱- واریز به حساب یا کارت به کارت۲- پرداخت آنلاین

مطالعه بیشتر