دانلود تست تالیفی روش شناسی پژوهش های کیفی و آمیخته در مدیریت

دانلود تست تالیفی روش شناسی پژوهش های کیفی و آمیخته در مدیریت
نوع فایل
pdf+word
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,900 تومان

توضیحات فایل:

دانلود تست تالیفی و سوالات روش شناسی پژوهش های کیفی و آمیخته در مدیریت

دانشجویان و کاربران گرامی ، این محصول شامل مجموعه ای تست تالیفی روش شناسی پژوهش های کیفی و آمیخته در مدیریت جان دبلیو کرسول ترجمه علیرضا کیامنش مریم دانای طوس به همراه پاسخنامه میباشد که برای درس روش شناسی پژوهش های کیفی و آمیخته در مدیریت از کتاب طرح پژوهش جان دبلیو کرسول برای دانشجویان کارشناسی ارشد مدیریت دولتی با کد ۱۲۱۸۵۷۶ با فرمت پی دی اف و ورد تهیه و تدوین گردیده است .در صورت تمایل می توانید این محصول ارزشمند را از سایت خریداری و دانلود نمائید.

دانلود تست تالیفی روش شناسی پژوهش های کیفی و آمیخته در مدیریت

محتویات محصول:

* سوالات تالیفی کتاب طرح پژوهش رویکردهای کیفی کمی و ترکیبی جان دبلیو کرسول به همراه پاسخنامه

* نمونه سوالات پایان ترم درس روش شناسی پژوهش های کیفی و آمیخته در مدیریت با پاسخنامه شامل تمامی ادوار

کد درس : ۱۲۱۸۵۷۶

رشته تحصیلی : مدیریت دولتی گرایش بودجه و مالیه عمومی ، مدیریت دولتی گرایش توسعه منابع انسانی ، مدیریت دولتی گرایش خط مشی گذاری عمومی ، مدیریت دولتی گرایش طراحی سازمان های دولتی ، مدیریت دولتی گرایش مدیریت پیشرفت و توسعه شهری و روستایی ، مدیریت دولتی – مدیریت تحول

بی شک این مجموعه کامل ترین سوالات درس روش شناسی پژوهش های کیفی و آمیخته در مدیریت در اینترنت می باشد که دیگر نیاز به هیچ منبع دیگری نخواهید داشت.

نگاهی مختصر بر کتاب «طرح پژوهش رویکردهای کیفی، کمی و ترکیبی»

این کتاب برای دانشجویان دورۀ تحصیلات تکمیلی و اعضای هیأت علمی که در زمینۀ آماده کردن طرح یا پیشنهاده برای تدوین یک مقالۀ علمی، پایان نامه یا رساله به کمک نیاز دارند، تهیه شده است. در سطحی گسترده تر، از این کتاب می توان هم به عنوان کتاب مرجع و هم به عنوان کتاب درسی برای دوره های تحصیلات تکمیلی در زمینۀ روش های پژوهش استفاده نمود.در این کتاب یک چارچوب، یک فرایند و رویکردهای تلفیقی برای طراحی روش های پژوهش کیفی، کمی و ترکیبی در علوم انسانی و اجتماعی مطرح می شود. افزایش توجه و استفاده از پژوهش کیفی، پدید آمدن رویکردهای ترکیبی و استفاده مداوم از صورت های سنتی طرح های کمی، نیاز به مقایسۀ این سه رویکرد پژوهشی در این کتاب را ایجاد کرده است….

مطالعه بیشتر