پرسشنامه علاقه به ریاضی با word

پرسشنامه علاقه به ریاضی با word
نوع فایل
word
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,000 تومان

توضیحات فایل:

پرسشنامه علاقه به ریاضی با word

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل پرسشنامه علاقه به ریاضی با فرمت ورد با کیفیت عالی در ۴ صفحه آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

پرسشنامه انگیزش ریاضی دانش‌آموزان

پرسشنامه‌ای که در این پژوهش به منظور سنجش انگیزش ریاضی دانش‌آموزان به‌ کار ‌رفته است، شامل ۱۸ ماده و ۳ خرده مقیاس که شامل«علاقه به ریاضی»،«عزت نفس ریاضی» و «انگیزش درونی»می‌باشد.

در این پرسشنامه کم‌ترین نمره ۱۸ و بیشترین نمره ۸۲ است.ماده‌های ۱ تا ۱۰ مربوط به خرده ‌مقیاس علاقه به ریاضی است که توسط نعمتی (۱۳۸۸) با عنوان «عوامل مؤثر بر میزان علاقمندی دانش‌آموزان در درس ریاضی» تدوین شده است.در خرده مقیاس علاقه به ریاضی کم‌ترین نمره ۱۰ و بیشترین نمره ۵۰ است. ماده‌های ۱۱ تا ۱۵ مربوط به خرده‌ مقیاس عزت‌ نفس ریاضی و ماده‌های ۱۶ تا ۱۸ مربوط به خرده‌مقیاس انگیزش درونی می‌باشند که از مقاله کورتر(۲۰۰۵) با عنوان «انگیزش، استقلال و عملکرد ریاضی» گرفته شده است. در خرده مقیاس‌های انگیزش درونی و عزت نفس ریاضیاز یک مقیاس لیکرت ۴ درجه‌ایاستفاده می‌شود.

روایی پرسشنامه ۱۸ ماده‌ای انگیزش ریاضی

لازم به ذکر است که روایی پرسشنامه علاقه به ریاضی در مقاله نعمتی (۱۳۸۸) و همچنین روایی پرسشنامه‌های عزت نفس ریاضی و انگیزش درونی در پژوهش کورتر (۲۰۰۵) خوب گزارش شده‌اند. در این پژوهش به منظور تعیین روایی پرسشنامه انگیزش ریاضی، از روش تحلیل عامل تأییدی با استفاده از تحلیل ساختارهای گشتاوری(AMOS)روی ماده‌های این پرسشنامه انجام گردید. جدول ۱ شاخص‌های نیکویی برازش پرسشنامه انگیزش ریاضی را نشان می‌دهد.

دریافت پرسشنامه علاقه به ریاضی

 روایی و پایایی: دارد

خرده مقیاس ها: دارد

تعداد سوال: ۱۸ سوالی

نوع فایل: word

مطالعه بیشتر