جزوه و سوالات اصول مدیریت و برنامه ریزی راهبردی فناوری اطلاعات

جزوه و سوالات اصول مدیریت و برنامه ریزی راهبردی فناوری اطلاعات
نوع فایل
pdf
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
6,900 تومان

توضیحات فایل:

جزوه و سوالات اصول مدیریت و برنامه ریزی راهبردی فناوری اطلاعات

دانشجویان و کاربران گرامی ، محتوای این فایل شامل جزوه اصول مدیریت و برنامه ریزی راهبردی فناوری اطلاعات می باشد که با فرمت پی دی اف در ۱۲۵ صفحه اسلایدوار تهیه و تدوین گردیده است که پس از پرداخت آنلاین ،می توانید این محصول را از وبسایت دریافت و دانلود نمایید.

بخشی از متن جزوه اصول مدیریت و برنامه ریزی راهبردی فناوری اطلاعات:

سازمان

پدیده ایی اجتماعی که بطور آگاهانه هماهنگ شده و دارای حدود نسبتا مشخصی بوده که تقریبا بصورت مداوم برای تحقیق یک هدف مشترک یا مجموعه ای از اهداف فعالیت می کند.

سازمان مجموعه ای از افراد است که برای تحقق اهدافی معین همکاری می کنند.

سازمان از افراد و گروه هایی تشکیل شده است که با هم در تعامل هستند.

سازمان عبارت است از گروهی متشکل از دو یا چند تن که در محیطی با ساختار

منظم و از پیش تعیین شده برای نیل به اهداف گروهی با یکدیگر همکاری می کنند.

انواع سازمان

سازمان های انتفاعی و غیر انتفاعی

سازمان های دولتی و خصوصی

سازمان های تولیدی و خدماتی

سازمان های انتفاعی و غیر انتفاعی

به سازمان های انتفاعی سازمان هایی هستند که از سوی صاحبان شان برای کسب سود ایجاد شده اند. این سازمان ممکن است یک مالک و یا چندین هزار سهامدار باشند. اکثر مؤسسات تجاری جزء این دسته از سازمان محسوب می شوند . سازمان های غیر انتفاعی معمولا به جای کسب سود، با اهداف فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و مذهبی تشکیل می شوند. مانند اتحادیه های کارگری، انجمن های مذهبی، مؤسسه های خیریه .

سازمان های تولیدی و خدماتی

سازمان های تولیدی از مواد خام یا اولیه برای تولید کالاها استفاده می کنند، مانند کارخانه های تولید کفش، تلویزیون، لاستیک و کاغذ. این کالاها معمولا محسوس و ملموس هستند و مشتری می تواند آن ها را به راحتی ارزیابی کند.اما سازمان های خدماتی، خدمات را ارائه می کنند. فعالیت هایی از قبیل امور مالی، مشاوره حقوقی، خدمات پزشکی و … این خدمات ملموس نیستند و از نظر فیزیکی نیز قابلیت اندازه گیری ندارند …

هدیه محصول:

نمونه سوالات اصول مدیریت و برنامه ریزی راهبردی فناوری اطلاعات،مدیریت استراتژیک فناوری اطلاعات دانشگاه پیام نور رشته مهندسی کامپیوتر،مهندسی فناوری اطلاعات به روز شده تا نیمسال دوم ۹۸-۹۷ با پاسخنامه

مطالعه بیشتر