بیت کوین ppt

بیت کوین ppt
نوع فایل
ppt
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
8,900 تومان

توضیحات فایل

بیت کوین ppt

کاربران گرامی ،این فایل حاوی مطالعه پاورپوینت ارز دیجیتال بیت کوین ppt در ۲۵ اسلاید قابل ویرایش مناسب برای ارائه در کلاس به عنوان پروژه پژوهشی درس می باشد که پس از پرداخت آنلاین ،میتوانید این محصول را دریافت و دانلود نمایید.

جهت آشنایی شما عزیزان با محتوای پاورپوینت بخشی از متن چند تا اسلاید را قرار می دهیم .

محتوای اسلاید ۳

مقدمه

  • با ایجاد و گسترش فن آوری های ارتباطی و اطلاعاتی ، ما شاهد ظهور «فضای مجازی» در حوزه های تازه هستیم به طوری که بسیاری از کارشناسان و پژوهشگران ،قرن بیست و یکم را قرن «فضای مجازی » نامیده اند.
  • ایجاد و گسترش روابط «فراحاکمیتی» از طریق شبکه به هم پیوسته ای به نام «اینترنت » مهمترین پدیده ای بوده که بشر طی دهه ها تلاش توانسته به آن دست پیدا کند. این شبکه عظیم فارغ از نکات ضعف و قوت آن، امروز به یکی از تاثیرگذارترین و گسترده ترین پدیده های زندگی بشر تبدیل شده است، به طوری که توانسته با سرعتی باورنکردنی، عرصه های مختلفی از زمینه های سیاسی، اقتصادی و حاکمیتی را در برگیرد.
  • در حوزه اقتصاد، فضای مجازی باعث گردیده تا فعالیت های محیط اقتصادی به صورت داد و ستد مجازی، تجارت الکترونیکی، خرید و سفارش اجناس از طریق اینترنت، فروشگاه های مجازی و… صورت گیرد.

محتوای اسلاید ۱۶

از ارز دیجیتال در کجا می توان استفاده کرد؟!

شایع ترین استفاده ی ارز دیجیتال در فضای اینترنت برای خرید و فروش کالا و خدمات است. هرچند که روز به روز به تعداد مکان های فیزیکی مختلف که ارز دیجیتال را به عنوان وجه پرداخت قبول می کنند افزوده می شود. از مغازه ها و رستوران های مختلف گرفته تا دانشگاها (اخیرا یکی از دانشگاه های قبرس شروع به پذیرفتن بیت کوین کرده است)…

عناوین بیت کوین ppt:

مقدمه

تعریف بیت کوین

بیت کوین چگونه کار میکند ؟

کیف پول

زنجیره بلوکی

کلید شخصی

امضا

روش‌های کسب بیت کوین

بعد خرید بیت کویین چه کنیم؟!

از بیت کوین در کجا می توان استفاده کرد؟!

امنیت بیت کوین

بیت کوین در ایران

سایتهایی که به منظور آموزش و بکارگیری بیت کوین ایجاد شده اند

بیت کوین در آینده

جمع بندی و ارایه پیشنهاد

منابع

مطالعه بیشتر