کتاب درآمدی تحلیلی بر انقلاب اسلامی ایران با فرمت پاورپوینت

کتاب درآمدی تحلیلی بر انقلاب اسلامی ایران با فرمت پاورپوینت
نوع فایل
ppt
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
7,900 تومان

توضیحات فایل:

کتاب درآمدی تحلیلی بر انقلاب اسلامی ایران با فرمت پاورپوینت

دانشجویان و کاربران گرامی ، محتوای این فایل پاورپوینت و خلاصه فصل اول ،دوم ،چهارم ،ششم ،هفتم،هشتم و نهم کتاب درآمدی تحلیلی بر انقلاب اسلامی ایران تالیف محمدجواد هراتی – محمدرحیم عیوضی می باشد که پس از پرداخت آنلاین ،می توانید این محصول را از وبسایت دریافت و دانلود نمایید.

کتاب درآمدی تحلیلی بر انقلاب اسلامی ایران نوشته محمدرحیم عیوضی و محمدجواد هراتی یکی از کتاب‌های تخصصی انتشارات دانشگاه پیام نور است که برای تدریس در رشته گروه معارف این دانشگاه طراحی و تدوین شده است. این کتاب یکی از کتاب‌های کاربردی و جامع برای استفاده دانشجویان و پژوهشگران رشته‌های معارف است.

پاورپوینت کتاب درآمدی تحلیلی بر انقلاب اسلامی ایران تالیف محمدجواد هراتی – محمدرحیم عیوضی

این فایل، پاورپوینت کتاب درآمدی تحلیلی بر انقلاب اسلامی ایران تالیف محمدجواد هراتی – محمدرحیم عیوضی است که فصول[ ۱ و ۲ و ۴ و ۶ و ۷ و ۸ و ۹ ] این کتاب را در حجم ۱۱۰ اسلاید به بیان زیر خلاصه کرده است.

فصل اول:

تعریف مفاهیم وعوامل شکل گیری انقلاب ها

فصل دوم:

وضعیت اروپاوایران دراواخرقرن نوزدهم وشکل گیری الگوهای شبه ترقی غرب گرا وتعالی اسلامی

فصل چهارم:

عصرپهلوی ، شبه ترقی غرب گراوباستان گرایی

فصل ششم:

انقلاب اسلامی؛هویت خواهی واستقلال طلبی

فصل هفتم:

تحلیلی برتحولات دوران تثبیت وتداوم انقلاب اسلامی

فصل هشتم:

دستاوردهای انقلاب اسلامی

فصل نهم:

آینده انقلاب اسلامی؛فرصت ها وچالش ها

مخفی نماند که انقلاب اسلامی ایران همواره کانون توجه سیاست مداران، صاحب نظران علوم اجتماعی، مردم وگروه های مختلف درجهان بوده است. این انقلاب دارای ویژگی های منحصربه فردی است که آن راازانقلاب های اجتماعی بزرگ جهان متمایزمی کند؛انقلابی که باتوجه به پیشینه انقلاب های اجتماعی گذشته، کمترکسی وقوع آن راپیش بینی می کرد. دامنه تأثیرانقلاب هاهیچ گاه به سطح داخلی محدودنمی شود،بلکه برنظام بین الملل نیزاثرگذار است؛چنان که تأثیرانقلاب اسلامی ایران پس ازگذشت سه دهه ازوقوع آن درخیزش مردم منطقه خاورمیانه دیده می شود.

کتاب حاضرکه به عنوان متن درسی انقلاب اسلامی تدوین شده، ویراست دوم ازکتاب درآمدی تحلیلی برانقلاب اسلامی است که تلاش داردتاباروش جدیدتری نسبت به متون پیشین به تحلیل انقلاب اسلامی وتحولات سه دهه بعدازانقلاب بپردازد.

ازاین کتاب می کوشیم تاپیشینه تاریخی انقلاب اسلامی ومسائل پس ازآن درقالب چالش میان دوالگوی(شبه ترقی غرب گرا)و(تعالی اسلامی)موردتحلیل قرارگیردوباهمین الگو،مسائل سه دهه پس ازانقلاب نیزبررسی شود.

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید

مطالعه بیشتر