دانلود جزوه تربیت بدنی عمومی دانشگاه شهید بهشتی

دانلود جزوه تربیت بدنی عمومی دانشگاه شهید بهشتی
نوع فایل
pdf
حجم فایل
2mb
نویسنده
دسته بندی
6,900 تومان

توضیحات فایل:

دانلود جزوه تربیت بدنی عمومی دانشگاه شهید بهشتی

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جزوه تربیت بدنی عمومی دانشگاه شهید بهشتی در ۸۹ صفحه می باشد که با فرمت pdf با کیفیت عالی تهیه و تدوین گردیده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

دانلود جزوه تربیت بدنی عمومی دانشگاه شهید بهشتی

بخشی از متن جزوه :

تعاریف ورزش، بازی و تربیت بدنی

اهمیت بازی و ورزش

سبک زندگی چیست؟

سبک زندگی، مفهوم تازه ای نیست. هزاران سال است که انسانها کوشیده اند سبک زندگی خود را بشناسند و مدیریت کنند و حتی دولت ها کوشیده اند بر روی سبک زندگی مردمان خود، تاثیر بگذارند. اما تعریف سبک زندگی و مفهوم پردازی در مورد آن، نسبتاً جدید است.
در متون جدید را به آلفرد آدلر روان درمانگر اتریشی نسبت می Lifestyle معمولاً نخستین استفاده جدی از لغت دهند. اما باید به خاطر داشته باشیم که آنچه آدلر در مورد سبک زندگی مطرح میکند بیشتر به جنبههای رفتار شناسی و شخصیت شناسی و نیز تاثیرات تربیت دوران کودکی در سالهای بزرگسالی میپردازد و با چیزی که امروزه توضیح می Lifestyle and social structure از سبک زندگی میشناسیم تفاوت جدی دارد. سوبل در کتاب دهد که سبک زندگی، یک شیوهی مشخص و قابل مشاهده از زیستن است.

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در تلگرام با ما در تماس باشید.

مطالعه بیشتر