دانلود پاورپوینت صوتی فرم فضا و نظم 

دانلود پاورپوینت صوتی فرم فضا و نظم 
نوع فایل
ppt
حجم فایل
14mb
نویسنده
دسته بندی
5,800 تومان

توضیحات فایل:

دانلود پاورپوینت صوتی فرم فضا و نظم 

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل پروژه پاورپوینت صوتی فرم فضا و نظم می باشد که با فرمت ppt در ۱۵ اسلاید قابل ویرایش در اختیار شما عزیزان قرار داده شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

دانلود پاورپوینت صوتی فرم فضا و نظم

بخشی از متن پاورپوینت :

تغییر شکل فرم

سایر فرم ها میتوانند تغییر شکل هایی از اجسام افلاطونی باشند.تغییر شکل هایی ک در اثر دخل و تصرف در ابعاد با برش یا افزایش قسمت هایی ب ان ایجاد شده اند.

تغییرات ابعادی

یک فرم میتواند با تغییر یک یا چند تن از ابعادش تغییر پیدا کند ولی هنوز هم هویت خانوادگی خود را داشته باشد.مثلا یک مکعب با تغییر ارتفاع طول یا عرضش می تواند به سایر فرم های منشوری تبدیل شود یا اینکه میتواند در هم فشرده شود و ب فرمی صفحه ای تبدیل شود یا گسترش یابد و فرم خطی ب خود بگیرد.

تغیییرات برشی

با برش قسمتی از حجم یک فرم میتوان ان را تغییر شکل داد . یک فرم بسته ب درجه عمل برش میتواند هویت اولیه خود را حفظ کند یا به فرمی متعلق به خانواده دیگری تبدیل شود . مثلا یک مکعب میتواند حتی اگر قسمتی از ان هم برداشته شود هویت خود را حفظ نماید و یا به تدریج به یک چندوجهی مایل به کره تبدیل گردد.

تغییرات الحاقی

یک فرم با الحاق قسمت هایی به حجمش میتواند تغییر شکل پیدا کند. چگونگی عمل الحاق معین خواهد کرد ک هویت فرم اولیه حفظ می شود یا تغییر پیدا می کند.

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

مطالعه بیشتر