دانلود پاورپوینت ارائه درس مدیریت کیفیت و بهره وری با موضوع مدیریت کاریزماتیک

دانلود پاورپوینت ارائه درس مدیریت کیفیت و بهره وری با موضوع مدیریت کاریزماتیک
نوع فایل
ppt
حجم فایل
1mb
نویسنده
دسته بندی
7,500 تومان

توضیحات فایل:

دانلود پاورپوینت ارائه درس مدیریت کیفیت و بهره وری با موضوع مدیریت کاریزماتیک

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل پاورپوینت ارائه ی درس مدیریت کیفیت و بهره وری با موضوع : مدیریت کاریزماتیک با فرمت PPT در ۲۹ اسلاید قابل ویرایش میباشد که پس از پرداخت آنلاین ،می توانید این محصول را دانلود و دریافت نمائید. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

دانلود پاورپوینت ارائه درس مدیریت کیفیت و بهره وری با موضوع مدیریت کاریزماتیک

چکیده محتوای فایل پاورپوینت:

محتوای اسلاید ۴

تعریف کاریزما:

کاریزما خصوصیتی است که بعضی از افراد ذاتا دارای آن هستند و بعضی با گذشت زمان آن را یاد می‌گیرند. این ویژگی باعث می‌شود رهبران و مدیران با جذبه به نظر برسند و دیگران خودشان را موظف بدانند به آنها احترام بگذارند. ریشه یونانی کلمه کاریزما هم مربوط به شخصیتی خیالی و پرجذبه است که نوعی موهبت الهی سرشار از احترام و آرزو به او هدیه شده‌ است. اما سوال این است که مدیریت کاریزماتیک ویژگی ذاتی است یا مهارتی قابل یادگیری؟کاریزماتیک (به انگلیسی: Charismatic) (رهبری کاریزماتیک) در اصطلاح سیاست؛ به حکومت مبتنی بر فرمان‌برداری غیرعادی و استثنایی از یک فرد به خاطر تقدس دینی و الگو بودن وی می‌باشد.[۱]

محتوای اسلاید ۲۱

رهبران کاریزماتیک، ارزیابی دقیقی از منابع محیطی خود دارند و درک می کنند که محدودیتها در تعیین یا فهم آنها از چشم اندازها تأثیر می گذارند. وقتی محدودیت ها و فشار منابع محیطی برای رهبران کاریزماتیک مثبت است، آنها راهبردهای ابتکاری خود را به کار می گیرند. – رهبر کاریزماتیک، وضعیت حاضر را به عنوان وضعیتی منفی و طاقت فرسا و اهداف آینده را به عنوان جایگزینی جذاب تر و قابل حصول توصیف می کند.

رهبران کاریزماتیک، انگیزه های خود را به روشنی بیان می کنند تا بتوانند از طریق رفتار جسورانه و اظهار اعتماد به نفس، تخصص، نامتعارف بودن و نگرانی در مورد نیازهای پیروان، رهبری کنند. غالبا پیروان رهبران کاریزماتیک، عقیده دارند که نظرات رهبری درست است. بنابراین، آنها با رضایت و بدون سؤال از رهبری اطاعت می کنند.

نمودهای رهبری کاریزماتیک

پیروان به صحت دیدگاه های رهبر اطمینان کامل دارند.

پذیرش بی چون و چرای رهبر

علاقه پیروان به رهبر

رغبت پیروان به اطاعت از رهبر

حالت های مثبت و منفی رهبری کاریزماتیک

مطالعه بیشتر