دانلود جامع ترین پاورپوینت فمینیسم چیست ؟

دانلود جامع ترین پاورپوینت فمینیسم چیست ؟
نوع فایل
ppt
حجم فایل
3mb
نویسنده
دسته بندی
7,900 تومان

توضیحات فایل:

دانلود جامع ترین پاورپوینت فمینیسم چیست ؟

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جامع ترین پاورپوینت فمینیسم چیست ؟ با فرمت ppt در ۲۵ اسلاید قابل ویرایش می باشد.در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.

فهرست و عناوین پاورپوینت فمینیسم چیست ؟

فمنیسم چیست ؟

آغاز فمنیسم

عقاید فمنیسم

موج اول فمنیسم

موج دوم فمنیسم

اما زن

نحوه برخورد زن و مرد در فمنیسم

هویت جنسی و زنانگی در نحوه ی برخورد زن و مرد

آموزه های فمنیسم

بخش اول :‌ تضاد اسلام و فمنیسم در مسائل مبنایی

فمینیسم در ایران

تعریف ستم به زنان

ستم در اسلام

بخش دوم : تضاد اسلام و فمنیسم در مسائل روبنایی

الف – تفاوت زن و مرد از نظر اسلام و فمنیسم

ب -تفاوت حقوقی زن و مرد از نظر اسلام و فمنیسم

مادری

خانواده از نظر اسلام و فمنیسم

معایب و آفت فمینیسم  از نظر جامعه شناسان

بخشی از متن :

 فمنیسم چیست ؟

فمنیسم به عنوان جنبش اجتماعی و فکری در وسیع ترین معنای آن به ارتقا ء موقعیت اجتماعی زنان به عنوان یک گروه در جامعه میاندیشد . از فمنیسم همچون هر جنبش اجتماعی و فکری انتظار میرود موقعیت فرودست گروه پایه خود _یعنی زنان _را تبین کند وعلل وعوامل موثر برآن را توضیح دهد ، تصویری از جامعه مطلوبی که در آن زنان از موقعیت مساعد ومناسبی بر خود دارند ارائه کند ، مجموعه مطالباتی را برای رسیدن به این هدف در دستور کار خود قرار دهند .سرانجام با تعیین راهبرد عملیاتی خود به سازماندهی و بسیج منافع بپردازد و روشهای مشروع یا موثر مورد نظر خود را برای نیل به اهداف مشخص سازد .

آغاز فمنیسم

فمنسیم از این نقطه آغاز میکند که زنان سرکوب میشوند و این سرکوبی مسئله مهمی است . اقتدار مردان آزادی عمل زنان را محدود میکنند چون مردان امکانات اقتصادی ، فرهنگی و اجتماعی بیشتری را دراختیار خود دارند . سنگ بنای فمنیسم دفاع از حقوق زنان است . تمامی صور فمنیسم این را تصدیق میکنند که زنان انسان هستند نه عروسک ، برده ، شی ء و یا حیوان.

مطالعه بیشتر