دانلود مباحث جاری حسابداری جمشید اسکندری (فصل اول)

دانلود مباحث جاری حسابداری جمشید اسکندری (فصل اول)
نوع فایل
pdf
حجم فایل
20mb
نویسنده
دسته بندی
5,900 تومان

توضیحات فایل

دانلود مباحث جاری حسابداری جمشید اسکندری (فصل اول)

دانشجویان و کاربران گرامی ،محصول مورد نظر فصل اول کتاب مباحث جاری حسابداری جمشید اسکندری (حسابداری اجاره ها) می باشد که با فرمت پی دی اف در ۵۶ صفحه در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است که می توانید پس از پرداخت هزینه به صورت آنلاین، این محصول را دریافت کنید.

اطلاعاتی درباره کتاب مباحث جاری در حسابداری جمشید اسکندری

جمشید اسکندری کتابهای زیادی در در زمینه حسابداری نگاشته است و در تالیف تمامی آنها کوشیده همواره سادگی گفتار را رعایت نماید و مطالب پیچیده را به ساده ترین زبان بیان کند. این کتاب نیز مانند سایر کتاب های وی در ابتدا به صورت خلاصه درسنامه را ارائه می نماید که در عین حال توضیحاتی جامع را در مورد مطلب ذکر می کند.

برای درک به طرح موضوعات نیز با بیان هر مطلب مثال هایی به صورت حل شده که با آن موضوع در ارتباط می باشد را ارائه نماید. در ادامه فصل نیز مسائل و پرسش های چهار گزینه ای را مطرح نموده است در طرح این مسائل و پرسش ها سعی بر این بوده که با ایجاد و افزایش ابتکار خلاقیت و اعتماد به نفس برای دانشجویان مهیا شود به صورتی که خواننده برای حل آنها ناگزیر است از اندیشه خود و نه از حافظه یاری طلبد. بنابراین اگر هنگام مطالعه کتاب تصمیم به حل آنها بگیرید حتماً از عهده آن بر خواهی آمد.

دانلود فصل اول کتاب مباحث جاری حسابداری جمشید اسکندری

کتاب حاضر برای دانشجویان حسابداری در سطح کاردانی و کارشناسی نگاشته شده است، ولی به دلیل روان بودن و نگارش ساده آن می تواند برای تمامی علاقه مندان مفید واقع شوند و تمامی خوانندگان به راحتی آن را درک نمایند.

راهنمای خرید و دانلود فایل فصل اول کتاب مباحث جاری حسابداری جمشید اسکندری

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید.

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در تلگرام با ما در تماس باشید.

مطالعه بیشتر