دانلود جامع ترین پاورپوینت نوآوری و خلاقیت

دانلود جامع ترین پاورپوینت نوآوری و خلاقیت
نوع فایل
ppt
حجم فایل
4mb
نویسنده
دسته بندی
5,800 تومان

توضیحات فایل:

دانلود جامع ترین پاورپوینت نوآوری و خلاقیت

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل با کیفیت ترین و جامع ترین پاورپوینت Innovation and creativity نوآوری و خلاقیت با فرمت ppt در ۵۰ اسلاید قابل ویرایش می باشد. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

بخشی از متن پاورپوینت :

محتوای اسلاید ۲

مقدمه:

در سال های اخیر، ثبات در محیط کار، جای خود را به بی ثباتی و عدم اطمینان، و صنایع سنتی و قدیمی جای خود را به انواع صنایع جدید و توسعهیافته داده است. این تغ رات فرصتی برای استفاده از مهارت های قدیمی باقی نگذاشته و در حقیقت آینده را با تهدیدات و فرصت های زیادی مواجه ساخته است، زیرا هر اختراع و نوآوری، تغ ری را پدید می آورد که می تواند به نوبه خود فرصتی را برای افراد و سازمان های خلاق و هوشمند به وجودآورد که بتوانند از این فرصت استفاده بهینه داشته باشند.

امروزه تلاش های وسیعی به وسیله بسیاری از سازمان ها برای ترغیب افراد به خلاقیت و نوآوری انجام می شود. موسسات و سازمان های تولیدی وخدماتی این امر مهم را تشخیص داده و به طور مداوم، ایده ها و کالاها و خدمات جدید را ارائه می دهند، و در جهت بهبود سازمانی می کوشند.

محتوای اسلاید ۴

تعریف نوآوری:

فرایند اخذ ایده خلاق و تبدیل آن به محصول، خدمات و روش های جدید عملیات است.

عبارت ازکاربردی ساختن افکار و اندیشه های نو ناشی از خلاقیت است.

نوآوری به معنای اندیشه خلاق تحقق یافته است.

منظور از نوآوری، خلاقیت متجلی شده و به مرحله عمل رسیده است.

نوآوری ارائه محصول، فرایند و خدمات جدید به بازار است.

محتوای اسلاید ۳۱

تکنیک های نوین خلاقیت و نوآوری:

برای این که در سازمان خلاقیت ایجاد و پرورش یابد باید فنون و تکنیک هایی رعایت شود.
مهم ترین این تکنیک ها در این بخش بررسی  می شود.

مطالعه بیشتر