جزوه و نمونه سوالات کاربرد رایانه در مرغداری با فرمت pdf

جزوه و نمونه سوالات کاربرد رایانه در مرغداری با فرمت pdf
نوع فایل
pdf
حجم فایل
451kb
نویسنده
دسته بندی
8,800 تومان

توضیحات فایل:

جزوه و نمونه سوالات کاربرد رایانه در مرغداری با فرمت pdf

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جزوه و نمونه سوالات کاربرد رایانه در مرغداری با فرمت pdf در ۶۷ صفحه به همراه نمونه سوالات تستی با پاسخنامه با فرمت pdf در ۱۰ صفحه تهیه و تدوین گردیده است .امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

دانلود جزوه کاربرد رایانه در مرغداری با فرمت pdf

برای اکثر مرغداران این سؤال مطرح میباشد که کامپیوتر در مزرعه برای آنها چه کاری میتواند انجام دهد .بعضی دیگر نیز انتظار فوق العاده ای از کامپیوتر دارند و به محض استفاده از کامپیوتر خواستار ایجاد تحول شگرف در واحد خود هستند .

● موارد استفاده از کامپیوتر:

۱) کارهای نوشتاری و مکاتبات.
۲) کارهای مربوط به امور حسابداری و ثبت هزینه ها و در آمد ها و سایر محاسبات .
۳) وارد نمودن آمار طیور در مزرعه و پیش بینی تولیدات و رسم گراف های مربوطه و مطابقت عملکرد های تولید با استاندارد ها و تعیین میزان انحراف آنها و نگهداری آمار در حافظه برای تحلیل های بعدی.
۴) جیره نویسی با استفاده از نرم افزار های ویژه.

دانلود جزوه کاربرد رایانه در مرغداری با فرمت pdf

۵) استفاده از برنامه های ویژه مدیریتی.
۶) مدلسازی پرورش و تولید و ….
۷) استفاده از امکانات شبکه جهانی اینتر نت و دسترسی به دنیای بیکران اطلاعات.
۸) استفاده از خدمات پست الکترونیک و انجام برخی مکاتبات و ثبت سفارش و خرید و ………… از طریق الکترونیکی.
۹) عضویت الکترونیکی در اتحادیه ها و انجمن های تخصصی و برخورداری از بعضی تسهیلات نظیر دسترسی به آخرین قیمت ها و دریافت نشریات ادواری الکترو نیکی و مقالات و غیره …

دانلود جزوه کاربرد رایانه در مرغداری با فرمت pdf

در زمان استفاده از کامپیوتر باید به نکات زیر توجه گردد:

۱) استفاده از کامپیوتر مناسب :
متناسب با نیاز خود اقدام به تهیه کامپیوتر نمائید . در همین ارتباط بهتر است با مزارع دیگر که از کامپیوتر استفاده میکنند و یا مشاوره با اهل فن اقدام به تهیه کامپیوتر نمائید .سرعت و ظرفیت و قدرت تحلیل داده ها از مهمترین فاکتور هایی هستند که در زمان انتخاب کامپیوتر باید مد نظر قرار بگیرند ….

مطالعه بیشتر