دانلود جزوه مدیریت و تشکیلات کارگاهی دانشگاه آزاد تهران

دانلود جزوه مدیریت و تشکیلات کارگاهی دانشگاه آزاد تهران
نوع فایل
pdf
حجم فایل
10mb
نویسنده
دسته بندی
5,800 تومان

توضیحات فایل:

دانلود جزوه مدیریت و تشکیلات کارگاهی دانشگاه آزاد تهران

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جامع ترین جزوه درس مدیریت و تشکیلات کارگاهی دانشگاه آزاد تهران می باشد که با فرمت pdf اسلایدوار تهیه و تدوین گردیده است .امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

سر فصل های درس

فصل اول : کلیات و تعاریف

فصل دوم : عوامل اجرایی پروژه ها و قراردادها

فصل سوم : قوانین و آیین نامه ها

فصل چهارم : زمان بندی پروژه ها

فصل پنجم : ماشین آلات ساختمانی

مقدمه

ساختمان سازی قدمتی به اندازه تاریخ یکجا نشینی بشر دارد. از طرفی دیگر این امر حجم گسترده ای از کارها را شامل می شود. مشهور است که ساختمان سازی با بیش از سیصد حرفه مختلف در ارتباط مستقیم است. هماهنگی و یکپارچه سازی این حجم گسترده از مشاغل نیاز به دانا و مهارت و تجربه کافی دارد.

به همین دلیل منابع و مراجع مختلف، انواع ضوابط ، استاندارد ها ، معیارها و شیوه های اجرای فعالیت های مختلف را معرفی می کنند. در این میان شاید یکی از مهمترین بخشهای این حرفه، مدیریت منابع مختلفی باشد که مورد استفاده قرار می گیرند.

مدیریت منابع وظیفه تامین ، هماهنگی ، برنامه ریزی و تعیین نحوه مصرف منابع را برای رسیدن به اهداف به عهده دارد.

بررسی عوامل گوناگون عوامل مسبب شکست یا کاهش بهره وری فعالیت های عمرانی نشان می دهد که مدیریت نادرست و یا غیر اصولی ، سهم عمده ای در نتایج نهایی داشنته است .بطور کلی همواره مدیریت عامل مهمی در شکست و یا موفقیت کارهای مختلف بوده است.

فصل اول : کلیات و تعاریف

برنامه، طرح و پروژه: در انجام کارهای بزرگ به علت تنوع، بزرگی و پیچیدگی آنها، همواره استفاده دقیق از روشهای علمی کاربردی نوین برنامه ریزی وکنترل پروژه ضروری به نظر می رسد…

مطالعه بیشتر